poltan tupakkia ja masturboin monesti viikossa.Vaikuttaako se siihen ettei meinaa onnistua muijien kanssa sit homma.En ole impotentti varmaa ku toimii muute mut sit ku sisää pitäs mennä niin sanoo irti sopimuksen :/en halua mennä lääkäriin koska ikää ei ole paljon vielä.neuvoja?
mitä tehdä?
jake
21344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Yksinkertaisia ehdotuksia:
Röökiä vähemmän, runkkausta vähemmän. Testaa auttaako. Sitten kannattaa alkaa miettimään jotain muuta.
Mene salille rautaa nosteleen ja lopeta röökin vetäminen . Hyvä neuvo on kanssa lopettaa turha runkkaaminen ,vähän niinkuin röökikin ,huono tapa. hihi ...no joo mutta perusperiaatteessa tätä rataa.
Ite oon nostellut rautaa ohta 4 vuotta ja peruskunnonparantuessa myös jkeulii paremmin. Lisäksi sinkkiä, magnesiumia, arginiinia. ja monvitamiinenja , paljon maitotuotteita ja kaikkiseltaa terveellisiä elintapoja enempi.