KOSKA POLIISI ALKAA TUTKIMAAN

poliisillekysymys

Mikrosiru häiriköintiä?

9

165

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oföijö9

      Kerrotko enemmän? Oletko itse uhri? Todella toivon että tätä asiaa ruvettaisiin tutkimaan.

      • yksuhri

        minua on häiriköity 2012 saakka. poliisi ei tietenkään tutki, pitävät minua sekavana.


      • yksuhri

        lisäksi tapaukseeni liittyy myös minun pahoinpitelyni, joka tekee asian röyhkeämmäksi, ettei sitä ole edes otettu tutkintaan


    • erwehw

      Skitsofrenian oire aloittajalla

    • tiraksiaronsiistei

      Jep tässä odotellessa. Ohjaisin sinut ketjuun gangstalking -rikos ja laki. Tiedän tunteen.

    • Lisääpätkää

      Tässä myös erittäin vittumaista on se, että et saa oikein kunnolla todistettua, ennenkuin poliisille saataisiin tietoon kyseinen ilmiö ja oikeanlaiset tutkintamenetelmät.

    • AlphaOmegaSigmaPenta

      Ehkä pikemminkin joku kolmesta muusta vaihtoehdosta: 1) Okkultismi eli magia joka syntyi Persiassa ja mitä harrastavat Juutalaiset, Intialaiset ja Muslimit, 2) NATOn seliltys vieraasta lajista tai joillekin käsite Jumala, ja 3) mielenterveydelliset ongelmat. Tosin on todistettu tutka-asemien läheisyydessä palvelleiden kuulleen outoa surinaa päässään etc. ja tiedetään tietyn taajuisen mikroaallon tuntuvan iholla epämiellyttävältä ja tiettyjen taajuuksien häiritsevän ajatuksen kulkua. Mikrosirut ovat vasta asteella, missä manipuloituja ja fluorisoivia hermosolujat kasvatetaan mikrosirun pintaan ja niiden verkostoa voidaan seurata sekä näin oppimista. Joten valitse joku niistä. Ps. Filosofiassa vain Jumalinen olio (tai vieras laji) on pystynyt kaksisuuntaiseen kommunikointiin ja magian kautta tämä olisi ehkä mahdollista. Hulluudesta en osaa sanoa.

    • ttt7888899

      Ostakaa "bug detector" netistä. Sillä löytyy kaikkea kivaa.

    • Anonyymi

      up.
      Onko kukaan saannut poliisille saakka?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      231
      7806
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      5360
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4832
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      76
      3527
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2035
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      32
      2001
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1859
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      44
      1717
    9. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      144
      1714
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      38
      1672
    Aihe