Suzuki AN 650 Burgman ?

Osto aikeissa tuollaista peliä... löytyykö käyttö kokemuksia tuollaisesta pelistä ??? siis risuja/ruusuja.... huolloista... siis ylipäätään koko pelistä mitä otettava huomioon ???
KIITOS etukäteen....
3402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainakin vanhemmat vuosikerrat lujia. Ajettu 5000 km Burgerilla jossa mittarissa oli yli 80000 km ja pelasi kuin enkeli

Äänestä

Osta et pety .Minä olen ajanut 10 vuotta ja kilsoja kertynyt 106500 km luotettava peli ,ei propleemia mitään,huolot kun tekee ajallaa .

Äänestä

Kuinka usein vetohihna pitää vaihtaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SKOBA kirjoitti:

Osto aikeissa tuollaista peliä... löytyykö käyttö kokemuksia tuollaisesta pelistä ??? siis risuja/ruusuja.... huolloista... siis ylipäätään koko pelistä mitä otettava huomioon ???
KIITOS etukäteen....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu