miten X450 viestin piipitys pois

SGH-X450 kun tulee yksikin tekstari ja läppä on kiinni, känny jää piippaamaan tekstiviestin saapumisääntä n. minuutin välein niin kauan kunnes läpän aukaisee. Saako tämän jollain asetuksella pois vai onko softavika/ominaisuus. Todella häiritsevä tilanne.. help
2389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sori.. taisin löytää jo haulla apua vanhemmista keskusteluista. et kai se asetus kerran/jaksottainen siellä jossain on..
Eikä sit pelkkä piippaus vaan soittoääni..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katriinaX kirjoitti:

SGH-X450 kun tulee yksikin tekstari ja läppä on kiinni, känny jää piippaamaan tekstiviestin saapumisääntä n. minuutin välein niin kauan kunnes läpän aukaisee. Saako tämän jollain asetuksella pois vai onko softavika/ominaisuus. Todella häiritsevä tilanne.. help

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu