olenko sopivan painoinen?

Oon siis 13 vuotias tyttö. Painan 55kg ja oon 160cm pitkä. Harrastan hiihtoa ja lihaksia sen takia on paljon. Leveä lantio ja reidet. Olenko sopiva?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

O.L.E.T

Äänestä

Olet:-D

Äänestä

Et ainakaan kuullosta laudalta, joten sillo väry good.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkjdjdvdvjjbk kirjoitti:

Oon siis 13 vuotias tyttö. Painan 55kg ja oon 160cm pitkä. Harrastan hiihtoa ja lihaksia sen takia on paljon. Leveä lantio ja reidet. Olenko sopiva?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu