Onko kukaan käynyt Turkin Aqua Fantasyssä? Millaista siellä oli ja oliko siistiä? Onko vesipuisto yhtä hyvä, kuin antavat ymmärtää? Itse olen lähdössä teini ikäisen tyttäreni ja mieheni kanssa.
Kellään kokemuksia Aqua Fantasystä?
2
138
Vastaukset
- Suosittelenkyllä
Olimme Aqua Fantasyssä vuonna 2009 kaksi viikkoa ja voin suositella! Hyvää ruokaa ja siisti ympäristö. Jo hotellin alueella oli monta eri allasta ja sen lisäksi vielä tuo vesipuisto aivan vieressä.
Kusadasissa oli toinenkin vesipuisto, joka oli upealla paikalla rinteessä. Sen vieressä oli tuolloin delfinaario, joka sekin aivan upealla paikalla korkealla rinteessä.
Itse asiassa harkitsimme viime ja tänä vuonna uudestaan Aqua Fantasyyn menoa. Eli jos ovat pitäneet paikan kunnossa niin hyvä on.
Toki allasbaarin kupit ei aina olleet ihan puhtaita ja merivesi ei ole kirkasta kuten saarilla, mutta kanootilla sai ihan ilmaiseksi käydä melomassa.
Iltaohjelma mukavalla paikalla ja musiikki tosi kovalla. Hyttysiä myrkyttivät iltaisin.
Meillä oli Deluxe-huone, joka ihan kiva, mutta suht pieni. Toisessa osassa oli jotain perhehuoneita, jotka näyttivät mukavammilta!
Mutta vesipuisto oli hyvä ja ovat kuvista päätellen jotain uutta laittaneet. - Tuulanne
Kolme kertaa käynyt ja voin suositella. Ruoka erinomaista ja paikat siistejä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2174068Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1112573Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit382295Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?801390Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te861288- 481149
- 751027
- 59893
Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58881- 45846