Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

anopin kanssa saunassa osa 1.

psiih....kosshh,...flap flap flap( saunavasta).. ähh... ähähh.. huhhuh..ompas se...onpas se..jooh.vieläkö heitetään löylyä?...no, ähhäh..puh huh.- no mites ois anoppi, pantaisko..(jatkuu pian malttamattomat lukijani)
49506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

taidat olla oikea "sanaseppo" tuskin jaksaisimme odottaa jatkoa

Äänestä

pantaisko puita lisää pesään......

Äänestä

Et osaa poju saunoa ja et varsinkaan anopin kanssa!

Kyllä tavanomaisessa saunomisessa kuuluu anopin pillun litinä jo aika varhaisessa vaiheessa sen saadessa vävypojan isoa kyrpää sisäänsä!

Kyllä anopin pitää saada kunnolla kyrpää ennen "vieläkö heitetään löylyä" kyselyjä!

Häpeä ja lämmitä homo sauna!

Äänestä

Palan halusta kuulla, kuinka kiuas puhisee kuin kuumilla kivillä. Kerro myös kuinka he laittavat pökköä saunan pesään ja kuinka kanki on pystyssä aitan seinustalla. Haluan myös kuulla anopin kuivasta piparista, jonka hän leipoi koska torttu kostui liikaa.

..älä vaan lopeta, olet luonnonlahjakkuus..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


masterheat kirjoitti:

psiih....kosshh,...flap flap flap( saunavasta).. ähh... ähähh.. huhhuh..ompas se...onpas se..jooh.vieläkö heitetään löylyä?...no, ähhäh..puh huh.- no mites ois anoppi, pantaisko..(jatkuu pian malttamattomat lukijani)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu