Hankalaa...

Olen bi-nainen, ihanassa parisuhteessa kaikin puolin hyvän miehen kanssa, mutta jotain puuttuu... Eli. Kaipaisin vinkkejä siihen miten voisin löytää hurmaavan bi-/lesbo-naisen, joka suostuisi siihen, että mieheni on mukana, vaikka vain katsojana?

Näitä hakuja tuntuu olevan liikenteessä miljoonia, mutta mitä tehdä että ihan oikeasti löytyisi "juuri se" kumppani, minulle, ja myös miehelle? Ja jos lähtee yöelämään jotain hakemaan, minne mennä?

12

111

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hiehonnahka
      • Olipahan aikas idioottimainen vastaus... Eipä näytä keskustelujen taso nousseen vuosien tauon aikana...


    • seuraks

      Hei. Mistäpäin? Ikä? Millaisista naisista tykkäät? :)

      • Moi! Asun lähellä Lahtea, ikää 47. Naisessa tärkeintä mukava, fiksu, avoin ja kiltti luonne, ei ulkonäkö eikä ikä - niissä suhteissa ei mitään rajoituksia :) Tärkeintä on että synkkaa, kaikilla tasoilla.


    • seuraks

      laitas sähköpostiosoittees niin palaan asiaan.... :)

      • pari_nrj(a)hotmail.com


      • seuraks

        Laitoin meilin...


    • käytännönratkaisu

      Bisse miehellä on naisen kanssa helpompaa. Riittää kun nainen pukee välillä strapon vyön ja dildon laittaa miehensä imemään "munaa". Sen jälkeen on naisen mielestä imenyt tarpeeksi saa "munaa eri asennoissa. Nänneihin voisi vielä ottaa lävistykset kuten homopiireissä joillakin bottomeilla on orjan merkkinä.

      • Palikat

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.


      • palkikathukassa
        Palikat kirjoitti:

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.

        Kun mies olisi kontallaan sängyllä sheivattu pylly pystyssä tarjolla sulle et välttämättä kaipaisikaan viagraa;) Voisin toki laitta mekonkin päälle jos se auttaa:)

        Toisaalta voi olla että jos bisse miehen riittää tyydyttämään nainen ja strapon niin kyse ei ole edes oikeasta bissestä. Ainakaan jos termillä tarkoitetaan miestä joka kaipaa toisen miehen kosketusta ja voi rakastuakin mieheen.


    • Palikat2

      Ainiin juu ja ihan oikeaan vastaukseen, osa esim. BDSM sivustoista tarjoaa parinhankintaa, noin vakavammassa mielessä. Siellä myös varmasti vastauksien taso on huomattavasti korkeampilaatuista ja saatte jopa oikeasti neuvoja tilanteeseenne. Esim. BDSM-baari voisi olla yksi mahdollisuus. En tosin kauhean tuttu ole itse harrastajapiirille, mutta ainakin ihmiset ovat järkeviä, eivätkä lapsentasolle jääneitä idiootteja.

    • viivukka2015197

      Voi kun asusin lähempänä..... ;) jos tuut pohjos-suomessa käymään ota yhteyttä: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      282
      4751
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3056
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      50
      2959
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      986
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    9. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      969
    10. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      961
    Aihe