Hankalaa...

Olen bi-nainen, ihanassa parisuhteessa kaikin puolin hyvän miehen kanssa, mutta jotain puuttuu... Eli. Kaipaisin vinkkejä siihen miten voisin löytää hurmaavan bi-/lesbo-naisen, joka suostuisi siihen, että mieheni on mukana, vaikka vain katsojana?

Näitä hakuja tuntuu olevan liikenteessä miljoonia, mutta mitä tehdä että ihan oikeasti löytyisi "juuri se" kumppani, minulle, ja myös miehelle? Ja jos lähtee yöelämään jotain hakemaan, minne mennä?

12

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hiehonnahka
      • Olipahan aikas idioottimainen vastaus... Eipä näytä keskustelujen taso nousseen vuosien tauon aikana...


    • seuraks

      Hei. Mistäpäin? Ikä? Millaisista naisista tykkäät? :)

      • Moi! Asun lähellä Lahtea, ikää 47. Naisessa tärkeintä mukava, fiksu, avoin ja kiltti luonne, ei ulkonäkö eikä ikä - niissä suhteissa ei mitään rajoituksia :) Tärkeintä on että synkkaa, kaikilla tasoilla.


    • seuraks

      laitas sähköpostiosoittees niin palaan asiaan.... :)

      • pari_nrj(a)hotmail.com


      • seuraks

        Laitoin meilin...


    • käytännönratkaisu

      Bisse miehellä on naisen kanssa helpompaa. Riittää kun nainen pukee välillä strapon vyön ja dildon laittaa miehensä imemään "munaa". Sen jälkeen on naisen mielestä imenyt tarpeeksi saa "munaa eri asennoissa. Nänneihin voisi vielä ottaa lävistykset kuten homopiireissä joillakin bottomeilla on orjan merkkinä.

      • Palikat

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.


      • palkikathukassa
        Palikat kirjoitti:

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.

        Kun mies olisi kontallaan sängyllä sheivattu pylly pystyssä tarjolla sulle et välttämättä kaipaisikaan viagraa;) Voisin toki laitta mekonkin päälle jos se auttaa:)

        Toisaalta voi olla että jos bisse miehen riittää tyydyttämään nainen ja strapon niin kyse ei ole edes oikeasta bissestä. Ainakaan jos termillä tarkoitetaan miestä joka kaipaa toisen miehen kosketusta ja voi rakastuakin mieheen.


    • Palikat2

      Ainiin juu ja ihan oikeaan vastaukseen, osa esim. BDSM sivustoista tarjoaa parinhankintaa, noin vakavammassa mielessä. Siellä myös varmasti vastauksien taso on huomattavasti korkeampilaatuista ja saatte jopa oikeasti neuvoja tilanteeseenne. Esim. BDSM-baari voisi olla yksi mahdollisuus. En tosin kauhean tuttu ole itse harrastajapiirille, mutta ainakin ihmiset ovat järkeviä, eivätkä lapsentasolle jääneitä idiootteja.

    • viivukka2015197

      Voi kun asusin lähempänä..... ;) jos tuut pohjos-suomessa käymään ota yhteyttä: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      19
      2146
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      35
      2026
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      17
      1902
    4. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      46
      1347
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      73
      1287
    6. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      46
      853
    7. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      53
      741
    8. Farmi-Amski ja Jucci Hellström - Sydämiä satelee - Onko tässä jotain enemmän?

      Amskidamski Anne-Mari Tarkkio ja Jucci Hellström olivat samaan aikaan Farmi Suomi -realityssä. Nyt somessa on nähty mat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      721
    9. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      32
      668
    10. Arvaa sattuuko se

      Että teen töitä siihen että unohdan sinut. Mitä muutakaan voin
      Ikävä
      49
      661
    Aihe