Hankalaa...

Olen bi-nainen, ihanassa parisuhteessa kaikin puolin hyvän miehen kanssa, mutta jotain puuttuu... Eli. Kaipaisin vinkkejä siihen miten voisin löytää hurmaavan bi-/lesbo-naisen, joka suostuisi siihen, että mieheni on mukana, vaikka vain katsojana?

Näitä hakuja tuntuu olevan liikenteessä miljoonia, mutta mitä tehdä että ihan oikeasti löytyisi "juuri se" kumppani, minulle, ja myös miehelle? Ja jos lähtee yöelämään jotain hakemaan, minne mennä?

12

176

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hiehonnahka
      • Olipahan aikas idioottimainen vastaus... Eipä näytä keskustelujen taso nousseen vuosien tauon aikana...


    • seuraks

      Hei. Mistäpäin? Ikä? Millaisista naisista tykkäät? :)

      • Moi! Asun lähellä Lahtea, ikää 47. Naisessa tärkeintä mukava, fiksu, avoin ja kiltti luonne, ei ulkonäkö eikä ikä - niissä suhteissa ei mitään rajoituksia :) Tärkeintä on että synkkaa, kaikilla tasoilla.


    • seuraks

      laitas sähköpostiosoittees niin palaan asiaan.... :)

      • pari_nrj(a)hotmail.com


      • seuraks

        Laitoin meilin...


    • käytännönratkaisu

      Bisse miehellä on naisen kanssa helpompaa. Riittää kun nainen pukee välillä strapon vyön ja dildon laittaa miehensä imemään "munaa". Sen jälkeen on naisen mielestä imenyt tarpeeksi saa "munaa eri asennoissa. Nänneihin voisi vielä ottaa lävistykset kuten homopiireissä joillakin bottomeilla on orjan merkkinä.

      • Palikat

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.


      • palkikathukassa
        Palikat kirjoitti:

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.

        Kun mies olisi kontallaan sängyllä sheivattu pylly pystyssä tarjolla sulle et välttämättä kaipaisikaan viagraa;) Voisin toki laitta mekonkin päälle jos se auttaa:)

        Toisaalta voi olla että jos bisse miehen riittää tyydyttämään nainen ja strapon niin kyse ei ole edes oikeasta bissestä. Ainakaan jos termillä tarkoitetaan miestä joka kaipaa toisen miehen kosketusta ja voi rakastuakin mieheen.


    • Palikat2

      Ainiin juu ja ihan oikeaan vastaukseen, osa esim. BDSM sivustoista tarjoaa parinhankintaa, noin vakavammassa mielessä. Siellä myös varmasti vastauksien taso on huomattavasti korkeampilaatuista ja saatte jopa oikeasti neuvoja tilanteeseenne. Esim. BDSM-baari voisi olla yksi mahdollisuus. En tosin kauhean tuttu ole itse harrastajapiirille, mutta ainakin ihmiset ovat järkeviä, eivätkä lapsentasolle jääneitä idiootteja.

    • viivukka2015197

      Voi kun asusin lähempänä..... ;) jos tuut pohjos-suomessa käymään ota yhteyttä: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      57
      1598
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      359
      1148
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      132
      918
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      13
      732
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      605
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      40
      584
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      548
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      43
      513
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      44
      456
    Aihe