Hankalaa...

Olen bi-nainen, ihanassa parisuhteessa kaikin puolin hyvän miehen kanssa, mutta jotain puuttuu... Eli. Kaipaisin vinkkejä siihen miten voisin löytää hurmaavan bi-/lesbo-naisen, joka suostuisi siihen, että mieheni on mukana, vaikka vain katsojana?

Näitä hakuja tuntuu olevan liikenteessä miljoonia, mutta mitä tehdä että ihan oikeasti löytyisi "juuri se" kumppani, minulle, ja myös miehelle? Ja jos lähtee yöelämään jotain hakemaan, minne mennä?

12

134

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hiehonnahka
      • Olipahan aikas idioottimainen vastaus... Eipä näytä keskustelujen taso nousseen vuosien tauon aikana...


    • seuraks

      Hei. Mistäpäin? Ikä? Millaisista naisista tykkäät? :)

      • Moi! Asun lähellä Lahtea, ikää 47. Naisessa tärkeintä mukava, fiksu, avoin ja kiltti luonne, ei ulkonäkö eikä ikä - niissä suhteissa ei mitään rajoituksia :) Tärkeintä on että synkkaa, kaikilla tasoilla.


    • seuraks

      laitas sähköpostiosoittees niin palaan asiaan.... :)

      • pari_nrj(a)hotmail.com


      • seuraks

        Laitoin meilin...


    • käytännönratkaisu

      Bisse miehellä on naisen kanssa helpompaa. Riittää kun nainen pukee välillä strapon vyön ja dildon laittaa miehensä imemään "munaa". Sen jälkeen on naisen mielestä imenyt tarpeeksi saa "munaa eri asennoissa. Nänneihin voisi vielä ottaa lävistykset kuten homopiireissä joillakin bottomeilla on orjan merkkinä.

      • Palikat

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.


      • palkikathukassa
        Palikat kirjoitti:

        Kommentoinnin taso niin mahtavaa. En edes lähde yksityiskohtiin. Ja BTW. kuka sanoi, että bisse mies on bottomina? Ihan vaan mielenkiinnosta pitäisi sinua lähteä vähän kokeilemaan, vaikken itseäni bi-mieheksi luettelekkaan, mutta jos vähän kiusalla ja viagralla.

        Kun mies olisi kontallaan sängyllä sheivattu pylly pystyssä tarjolla sulle et välttämättä kaipaisikaan viagraa;) Voisin toki laitta mekonkin päälle jos se auttaa:)

        Toisaalta voi olla että jos bisse miehen riittää tyydyttämään nainen ja strapon niin kyse ei ole edes oikeasta bissestä. Ainakaan jos termillä tarkoitetaan miestä joka kaipaa toisen miehen kosketusta ja voi rakastuakin mieheen.


    • Palikat2

      Ainiin juu ja ihan oikeaan vastaukseen, osa esim. BDSM sivustoista tarjoaa parinhankintaa, noin vakavammassa mielessä. Siellä myös varmasti vastauksien taso on huomattavasti korkeampilaatuista ja saatte jopa oikeasti neuvoja tilanteeseenne. Esim. BDSM-baari voisi olla yksi mahdollisuus. En tosin kauhean tuttu ole itse harrastajapiirille, mutta ainakin ihmiset ovat järkeviä, eivätkä lapsentasolle jääneitä idiootteja.

    • viivukka2015197

      Voi kun asusin lähempänä..... ;) jos tuut pohjos-suomessa käymään ota yhteyttä: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      440
      5671
    2. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      9
      3884
    3. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      186
      3445
    4. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      98
      2931
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      71
      2318
    6. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      45
      2284
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      55
      2235
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      92
      1977
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      12
      1691
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      17
      1563
    Aihe