Kuinka kauan on kestänyt tilauksen tulo naamiaismaailma.fi sivustolta?
Naamiaismaailman postitus aika ??
4
2303
Vastaukset
- Iskä1980
Mulle tuli ekaks kahden päivän päästä ja toinen tilaus seuraavana päivänä. http://www.naamiaismaailma.fi/page/6/yleista
- Liina35
Sain maanantaina tilatun http://www.naamiaismaailma.fi/product/1184/frozen-anna-deluxe naamiaisasun keskiviikkona
- mikkolappi
Hienosti on toiminut. Pari kertaa olen tilannut ja kerran soitin. Tavarat tulleet nopeassti. Tuntuu olevan homma hallussa kavereilla.
- www.naamiaismaailma.fi
Terve, tilattavissa olevat tuotteet ovat aina varastollamme ja pakkaamme lähetykset joka päivä. Normaalisti tuotteet ovat siis yhden-kahden päivän päästä tilauksesta noudettavissa. Matkahuollon pikarahdilla tuotteet saa jopa samana päivänä perille, mutta tällaisissa kiireellisissä tapauksissa kannattaa ottaa yhteys myös puhelimitse asiakaspalvelun numeroomme 044-9767911 tai sähköpostilla [email protected].
Asiakas saa myös Postin seurantakoodin sähköpostitse järjestelmästämme heti kun lähetämme tuotteet. Seurantakoodilla on kätevää seurata pakettia ja noutaa se heti kun tuote on saapunut lähipostiin.
Terveisin,
Tomi / www.naamiaismaailma.fi
Apinoinnin Ammattilainen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad621208- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että335685- 51661
- 51638
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116636- 99613
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76582
- 56574