On vain hämmästeltävä miksi vpj käyttäytyy niinkuin käyttäytyy. Jos mielii kerta toisensa jälkeen kansankunnan kaapin päälle, miksi turmella mahdollisuutensa itse. kiemunki on pyrkinyt eduskuntaan kauan ja hartaasti, ja samalla tehnyt kaikkensa ettei sinne pääsisi. Jo yksinkertaisinkin keittiöpsykologi ymmärtää että varmin tapa menettää naisten äänet on mennä retostelemaan naisen yksityisasioilla lehtien palstoille. Kun omat käytöstavat ovat katujätkää huonommat, ei kannata myöskään lähteä pitämään joulusaarnoja valtuutetuille.
Voihan kiemunki
fwwewewe
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Iisakkitautinen unohdit taasen että ei kukaan muu ihmettele kuin sinä katkeruuden taudissa. Tuijotatko kuvaa kotona ja milloin kommentoit asiantuntijan homoarvioita?
Jätä jo rauhaan iisakkitautinen, kun on tunnettu puolilla valoilla konttaava ressukka ja ent. sos.dem.
Kyllä demikin pitää voida jättää taakseen kuin rukkanen ilman että alkaa punanuttuja tai rupusakkia päivystämään kadunkulmissa ja ostareilla.
Perustetaan vaikka yhdistys Entiset Demit R.Y.
Hoi Iisakki, vaalitautiko painaa?
Huomenta Kari.
terse iismoppi
Terve Kari !
Sanotaan iisakkitautinen myös tänään toisillemme päivää :)