miten verenpaine asettuu?

Minä pudotin painoa 15 kg
ja otin lääkkeet
mutta silti on alapaine
sadassa
lääkkeenä on cardace ja cardiol
2274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei asetu mullakaan, syön 2tab vuorokaudessa, jo
vuoden syönyt.Kokeilin niitä mainostettuja
terveysjuomia ja liikun pajon.

Äänestä
  • Minä kyllästyin jo kahdeksan vuotta sitten.
    Kokeilutin kolmet lääkeyhdistelmät ja pääsin
    nykyiselle tasapainolle = n. 90. Mene
    kardiologille ja kokeile puoli vuotta erilaisia
    yhdistelmiä. Kyllä se löytyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jomppa kirjoitti:

Minä pudotin painoa 15 kg
ja otin lääkkeet
mutta silti on alapaine
sadassa
lääkkeenä on cardace ja cardiol

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu