GALLUP!!!!!!

moniko on tänään iloinen???!!! mulla ainaki on mahtava fiilis, ulkona ihana ilma ja kaikki hyvin!!!!!!!! OLKAA IHMISET ILOISIA!!!!! =)
15418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Minä olen myös iloinen! :)
Sain uudet upeat verhot ja ne jo saa hymyilemään!
Ja tajusin että elämässäni on kaikki nyt niin hyvin kun vain voi olla, minulla on ihania ystäviä, maailman paras poikakaveri, fantastinen perhe, oma koti, työpaikka jossa viihdyn...

Äänestä
  • Kyl mä ainaki oon ilone!!:)
    Eilen olin IHANAN poikaystäväni kans ja nähään tänäänki vähä myöhemmin! Ja kohta täytän 15wee ja muuta kivaa!!

    Äänestä

Joo oon ilonen ku on kokeet ohi!!!

Äänestä

no en nyt tosta ilosuudest tiiä, mut silleesä ihan hyvin pyyhkii....

Äänestä

on väärä sana. Tyytyväinen oloonsa kuvaa minua paremmin.

Espanjastako kirjoittelet tuosta ihanasta ilmasta.
-23 astetta ja pöllyävä puuterilumi ei ole minun määritelmäni ihanasta ilmasta.

No, kaikkea ei voi saada.

Äänestä

minäkin olen aika onnellinen..=)

Äänestä

minä ainaki olen iloinen, kiitos kysymästä...elämä menee hyvään suuntaan ja kaikkea mahd. hauskaa...:)

Äänestä

Mä oon tänää ilonen...! ja oon aina (melki) muutenki...! vaikka ei olis ihana päivä ni jotenki aina jotain ilonaihetta löytyy...tai ei tarvii löytyä, koska olen iloinen, peruspositiivinen ihminen...! :)

Äänestä

olen hyvin iloinen tänään,koska huomenna pääsen rakkaan luokse.piste.:)

Äänestä

ma oon ilonen ja onnellinen, et kahden kuukauden paasta muutan takas suomeen ja tapaan mun kaikki rakkaat ihmiset.
ma oon ilonen, et tanaan paistaa aurinko.
oon ilonen myos siita, et huomenna on PERJANTAI!
kymmenen pusua kaikille..pusipspspsspusiiii

Äänestä

Mä oon ollu viime lauantaista kipee ja maannu vaan sängynpohjalla koko viikon. Nyt vihdoin oon päässy takasin kouluun nauramaan kavereitten tyhmille jutuille. Elämä on taas raiteillaan, paitsi, että oon jääny aika kauheesti jälkeen... Oon iloinen!

Äänestä

No tää tulee kyllä päivän myöhässä tää vastaus ,mut mä oon ollu tänään ilonen!!:)

Äänestä

iloista

Äänestä

*ilonen aina eikä kipeenä olo haittaa*

Äänestä

Olen tänään tosi iloinen!!! Kaikki on mennyt hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen joka elää vapaaherran kirjoitti:

moniko on tänään iloinen???!!! mulla ainaki on mahtava fiilis, ulkona ihana ilma ja kaikki hyvin!!!!!!!! OLKAA IHMISET ILOISIA!!!!! =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu