jos joku/jonkun tekemiset tai elämä häiritsee jollain tavalla,niin miksi ette mene sanomaan suoraan kyseiselle henkilölle?
en tajuaa ihmisiä,joilla ei ole omaa elämää,vaan pitää haukkuu täällä ja jauhaa paskaa.
katse ja keskittyminen omaan suuntaan.
hyvää kesää
en tajuaa ihmisiä,joilla ei ole omaa elämää,vaan pitää haukkuu täällä ja jauhaa paskaa.
katse ja keskittyminen omaan suuntaan.
hyvää kesää
Vastaukset 7
Vanhimmat
Huomaatko ite omaa valitustas, ei se muutu osaltas vaik hyvää kesää toivotat.
mitä hel_vettiä täällä tiriset? tämä, kuten muutkin "yleisönosastot" on ihmisten putkautumisreittejä ketutuksesta kanssaihmisten ym. idioottimaisesta käytöksestä ja epäkohdista. sanoisinko varaventtiilejä. olisiko parempi, että sitten pamauttaisivat sua suoraan nyrkillä nekkuun jotakuta riittävästi ärsyttäessäsi tai joku johonkin asiaan tai ilmiöön riittävästi vittuuntunut kävisi aseen kanssa idiootteja harventamaan. ja muutenkin, haukku ei haavaa tee. joten parempi, että purkavat ketutusta vaikka täällä tai lehden kuumat-palstalla tjtn. sen sijaan, että lätty lätisee tai populaatio harventuu. kumma höpöttäjä olet, etkö kestä negatiivisia kommentteja? ei ole pakko täältä(kään) niitä lukea, mene elämään pyöreässä ja pehmustetussa huoneessa? koneessasi on virtanappula, sammuta kone ja teippaa myös postilaatikko kiinni. muista sammuttaa telkkari ja radiokin, ettei nyt vaan jotain negatiivista!
Ota housustas nakki esille ja leiki sillä vaik..
tämä on hyvä palsta ------------------ paras s24 palveluista.................
jos tämän lukeminen ahdistaa kannataa vetää pipo silmille ja ryhtyä paskalle.......aluksi.
PITÄÄ PAIKKANSA..TOISILLAKUN EI OLE OMAA ELÄMÄÄ VAAN ELÄTÄÄN JA KYTÄTÄÄN TOISTEN ELÄMÄÄ..AIVOTTOMIA IMATRAN KANSA..
Samaa mieltä kanssas
Mutta miksi MONET jauhaa paskaa täällä ja loukkaa ihmistä mistä ei tiedä yhtikäs mitään,jos tääl ruvetaa henk kohtasesti loukkaa vaik ei paikkansa pidä! Sellaset ihmiset pois täältä. Muuten hyvä palsta (y)