mite on puolanka

Onko ne puolankalaiset paljo pippeliä imeskelly ku sotkamossa semmosia puhuvat. taijatta olle meleko sisäsiittosta porukkaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kun edellämainittu on imurina sotkamossa,,

Äänestä

juu, Sotkamostahan nuo pahimmat imeskelijät muutteloo Puolangalle, siellä on varmaan hyvä oppi-isä

Äänestä

Hei sotkumolainen älykääpiö! Kuinka ne voi olla pelkällä munan imennällä sisäsiittoisia?? Tietääkseni siitä ei pitäisi tulla raskaaksi, vai onko sotkumossa tällainenkin mahdollista?!

Äänestä

sama sairas kirjoittelija aukaisee aina uuden kirjoittelun alapään vehkeistä. todella sairasta !!!!

Äänestä

Ei niin paljon kun sotkamossa jossa myös anaalihommat miesten hirvi ym.porukoissa on heidän lempi harrasteita..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sotkamosta kirjoitti:

Onko ne puolankalaiset paljo pippeliä imeskelly ku sotkamossa semmosia puhuvat. taijatta olle meleko sisäsiittosta porukkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu