koulu on paskaa

Ihan vitunmoista paskaa
591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole.

Äänestä

Tottakai se tuntuu siltä, kun pakotetaan tekemään jotain. Mutta todellakin, jos nyt luet kunnolla niin se auttaa tulevaisuudessa. Varsinkin enemmän pysyy ovia auki. Oletettavasti olet yläasteella (sori jos et) niin se on ehdottomasti pahinta aikaa, koska kaikki haluaisi vain olla vapaa ja mennä kuin huvittaa.

Äänestä

Oma opiskeluaikani oli niin mukavaa, että sen vuoksi kannatti käydä kunnolla koulut.

Äänestä

NIIN ON :DDDD kurwaa mats

Äänestä

ja koulu muuttuu paskasta ei paskaksi jos siitä tullaan valittaan suoli2neloseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pingas kirjoitti:

Ihan vitunmoista paskaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu