Media muisti Venäjän köyhiä taas, mutta

Suomen velka elättejä olisi voinut Sosialihuollon tilastoja aukaisemalla verrata selvyydenvuoksi ?
Länsi mediat ei ole pekästään trolleja, vaan terroristeja.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käännetään asiat näin He puhuvat meistä VIHA RIKOKSENA

He ovat RASISTEJA meitä kohtaan.

Meillä on oikeus puolustaa oikeuksiamme.

Pommi tikittää. tulilanka palaa. Kohta ollan niin kusessa, jos ei noita saada pysäytettyä.

Suomen vastaanottokeskuksissa olleet ja olevat henkilöt ovat 80-90 prosenttisesti nuoria miehiä. Missä ovat hätää kärsivät naiset ja lapset?

Ovatko nämä salskeat nuorukaiset terroristeja jotka ovat täällä saamassa hoitoa, lepäämässä ja keräämässä varoja järjestölleen?

Kaikki jihadistit on pantava maahantulokieltoon. Sama pakolaisille jotka lomailevat kotimaassaan josta ovat paenneet. Tämä touhu on meidän kustantamaamme ja meidän härskiä hyväksikäyttämistämme.

Samoin yli ymmärryksen menee ehdollinen tuomio terroristijärjestön rahallisesta tukemisesta. Jopa -hyväntekeväisyys- nimikkeellä he keräsivät Suomessa rahaa terroristeille. Tällä toiminnallaan he ovat osoittaneet, etteivät he sovellu yhteiskuntaamme.

Äänestä
  • Mielenterveys on ja tulevaisuuden suurin uhka meillä, jota länsimedia vielä ruokkii, intternet psykoloogina.
    Koska lääkärit tästä avaa suunsa, ennen kuin liian myöhäistä?

    Äänestä

  • Suomen mediat uskoo Venjän mollaamisen helpottavan Suomen köyhiä ja hyväksikäytettyjä. Vanha konsti, olisi aika keksia uusia.!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

Suomen velka elättejä olisi voinut Sosialihuollon tilastoja aukaisemalla verrata selvyydenvuoksi ?
Länsi mediat ei ole pekästään trolleja, vaan terroristeja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu