Missä triumppa kuskit kokoontuu stadissa?

Niin, missä näkis hengenheimolaisia stadissa. Olis kiva turista tulevista rempoista
8321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Me kokoonnutaa DTMn vessassa joka ilta klo 19. Omat kumit ja vaseliinit mukaa.

Äänestä

Trumppakuskit ei kokoonnu missään, ne pappoja ja pellei
Trumpat on todella surkeita vehkeitä

Äänestä

Pridekulkue meni jo monta viikkoa sitten.

Äänestä

Joka mp korjaamon ovensuussahan noita on vapisemassa, että paljonko tällä kertaa.

Äänestä

Seuraavat Pridet ovat vasta ensi kesänä.

Äänestä
  • Imetkö? Nieletkö?

    Äänestä

Lähimmän huollon pihassa tupakalla odottamassa laskua kauhuissaan...Sieltä minä niitä trumppa-kuskeja tavoittelisin...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tbird2010 kirjoitti:

Niin, missä näkis hengenheimolaisia stadissa. Olis kiva turista tulevista rempoista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu