Alkoi pari viikkoa sitten.
Paineen tunnetta alavatsassa ja rakon pystyy ikäänkuin aistimaan, jollaista tunnetta ei ennen ole ollut. Virtsaa tulee usein, mutta ei kovin paljoa. Toki, jos alkaa litratolkulla juomaan alkaa tulemaan, mutta ikäänkuin rakko ei tyhjene kokonaan. Ponnistaminen ei juurikaan auta.
Yöllä ei kuitenkaan tarvitse käydä vessassa. Viikonloppuna join saunan jälkeen 6 kaljaa ja virtsaaminen sujui kuten ennen vanhaan ja ponnistamalla pissa lensi kaaressa kuin nuorella pojalla. Rentouttiko alkoholi jotain?
Mitähän lääkettä tai luontaistuotetta kokeilisin?
Virtsa- ja verikokeissa ei näkynyt bakteereja tai tulehdusarvoja ja P-PSA 0,43
Virtsarakko ja paineen tunne?
Herraneljäseiska
1
2112
Vastaukset
- omakokemus
Ultralla voisi katsoa rakon, virtsaamisen jälkeen näkyykö jäännösvirtsaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401380Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981335Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2891225- 1091095
- 191031
- 641015
- 711012
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161009Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176868Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju17833