Onhan tää palsta sentään kaksi kertaa kuolleempi, kuin Hietsun hautausmaa.
Vilkasta on
4
131
Vastaukset
- vanhuustulloo
no kuka tämmösten kehäraakkien kirjotuksia jaksaa lukea?
- Haudanvanki
Kuolleiden kanssa on mukava jutella kun aika harvaakseen vastaavat jos ollenkaan.
Eikö se sitten sovi yhteen tuon treffipalstan kanssa kun vastaamisprosentti on yhtä korkea kuin siellä hautuumaallakin.
Voihan sitä harjoitella vastaamaan itse omiin kysymyksiin niin saa vähän jännitettä elämään. jos vastaukset sitten tuntuu ikäviltä niin vaihtaa sekä kysymyksiä ja niiden vastauksia vähän väliä.
Sitten voi aina ihmetellä että ettei tuotakaan osannut odottaa vastaukseksi, kuinka jännittävää.
Itse voi kirjoittaa juttuja ja sitten lukea ne jutut, siten saa ne molemmat halut tyydytettyä. - kaipaajaa
suomi24 teki suuren virheen muuttaessaan nää keskustelupalstat näin vaikeakäyttöiseksi :( Toivottavasti palaavat vanhaan rakenteeseen vielä. Tuntuu että sellaisetkin palstat on kuolleita, joissa parisen vuotta oli paljonkin keskustelua ja avauksia.
- att2
Suomi on euroviisulaulajia täynnä ja lisää tulee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175103Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1352018
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481888Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171700"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117957Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää50855Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24664