asiakas tuli ravintolaan,söi,ja valitti että ruoka on huonoa ja sai lahjakortin..valehteli itselleen etuuksia eli törkeä ryöstö !!!!!
asiakas ryösti
asiakasfobi
2
79
Vastaukset
- röyh
Ei kyllä tuo oli vakavampaa; kuulin, että sama asiakas söi ELÄVIÄ simpukoita! Kyseessä on siis ryöstömurha! Vähintään EK tulossa..
- 5tgrfd
Taasko sinä? Eivätkö edellisessä kahdessa ketjussa saamasi vastaukset miellyttäneet?
Niissä sentään maltoit sönkätä jotain petoksesta, nyt ehdotat jo ryöstöä vailla ilmeisesti mitään käsitystä siitä mikä ryöstön teonkuvaus on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061748
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271462En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931336- 621181
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101058Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111029Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall216858- 139792
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57783Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20728