mikäs se tämmönen

eli zeroforty? Uusi vai vanha vai muuten vaan outo?
4319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

zero= 0
forty= 40

eli 040 eli soneran suunta

ollut varmaan parisen vuotta markkinoilla.
ihme jos et ole nähnyt mainoksia

saunalahti tekstari on halvempi, vaihda siihen!!

Äänestä
  • Ei se ihan 2 vuotta mutta vajaa vuoden mun tietääkseen tai sitte päälle vuoden...

    Jep tekstariliittymä ja sillai..Mut huono puoli on se et ei mitään palvelua ja on älyttömän kallis.

    Tällä hetkellä kun katoin tekstariliittymien hintoja, niin tuhannen tekstarin liittymistä Saunis on kaikkein edullisin.

    Jos tekstaat vaan 800 tai tekstarin verran niin silloin Kolumbus on hyvä vaihtoehto.

    Äänestä

  • Kun tekstaat Zerofortyllä (mitä en suosittele käyttämään), niin varo ettei maksalaatikkovuoka tipahda taivaalta päähäsi.

    Äänestä

siinähän on kai tuhat tekstarii kuuluu kk-maksuun ja sitten on vielä tarjouksena maaliskuun loppuun saakka edulliset puheluhinnat soneran liittymiin eli 0,039 snt(min.
ei ollenkaan huonompi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onpi kirjoitti:

eli zeroforty? Uusi vai vanha vai muuten vaan outo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu