Vuokralle tarjotaan siisti POLAR 420 asuntovaunu

pezune

Siisti, söpö asuntovaunu kesäreissuihin ja -tapahtumiin! Toimiva radio, tv, jääkaappi, kaasuhella ja kemiallinen wc. Lämmitys ja jääkaappi ainoastaan sähköllä eli vaatii sähköpaikan karavaanarialueella/seinästä. Mukana liitäntäjohto ja adapterit.

Vaunusta löytyy puhtaina astiasto ja liinavaatteet kahdelle hengelle. Kolmekin vuoteessa on mahtunut hyvin nukkumaan. Vaunu on kevyt ajaa ja mukava yöpyä. Myös isokasko (omavastuu 150€), aurinkotuolit ja 2 riippumattoa kuuluvat vuokrahintaan.

VAPAA muut viikot paitsi 25,26,31
25 euroa vuorokausi, 180 euroa viikko.

1

233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pirliina

      Missä päin vaunu majailee? Viikkojen 28/29 (ti,ke-ma,ti) olisi tarve pienelle jarrulliselle asuntovaunulle. Ono tämä sama vaunu, jonne laitoin viestiä nettikaravaanin kautta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      76
      2534
    2. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      285
      2237
    3. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      144
      1194
    4. Voi kulta rakas

      Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �
      Ikävä
      58
      993
    5. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      70
      898
    6. Sano nyt mitä

      Sinä oikein haluat?
      Ikävä
      72
      854
    7. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      76
      830
    8. Oletko kaivattusi

      Mielestä hyvä sängyssä🤔
      Ikävä
      71
      815
    9. Ketä sinä

      Odotat oikeasti. Miksen sulle totta olla saa.
      Ikävä
      106
      808
    10. Haluathan nainen edelleen?

      Että hän saa nauttia sinusta. Kun aika on...
      Ikävä
      65
      807
    Aihe