Kyuuketsuki Miyu/Vampire Princess Miyu

Elikkä, oisko kukaa kattonu tätä sarjaa.
Oliko hyvä, Mistä kertoo ?
kommentteja tänne...

Doomo Arigatou Gozaimasu...
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olen katsonut 3 ensimmäistä jaksoa. ja kun olen sellainen henkilö, joka ei mielellään katso vanhoja sarjoja, tai jos kuva on huonolaatuinen. mm...ensimmäinen jakso oli aika tylsä, mutta sen jälkeen sarja paranee hieman. Pidin sarjasta, mutta ei minulla ollutkaan sitten motivaatiota katsoa sitä enempää...kannattaa kumminkin katsoa sitä!!! ystäväni sanoi että manga on aivan erilainen kuin sarja. tai eka volume ainakin.. /~_~\"

Äänestä

No minulla on tämä mangana. En tiedä onko se samanlainen kuin anime mutta manga on ihan kohtalainen juu...

Äänestä

anime ja manga (anime melkein loppuun asti katsottu ja mangaa yhden volumen verran) ja molemmat tosi upean näköisiä! Suosittelen! ^.^

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Death's Voice kirjoitti:

Elikkä, oisko kukaa kattonu tätä sarjaa.
Oliko hyvä, Mistä kertoo ?
kommentteja tänne...

Doomo Arigatou Gozaimasu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu