käteen vedosta

piipaa

tää on ihan tyhmä kysymys mut mä olen tietämätön joten pitää kysyä :DD

kun pojat vetää käteen niin miten se tapahtuu??? koko kädellä vai muutamalla sormella?
kuinka kauan aikaa kuluu?
mitä esinahalla tehään?
ja mikä on terska??!

oon ihan tarpeeks vanha et pitäis jo tietää nää jutut... mut en vaa tiiä :/ (15v....)

kiitos asiallisesti vastanneille :))

13

9191

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hjkhg

      Kun pojat vetää käteen, niin yleensä se tapahtuu koko kädellä. MUTTA voihan sitä vaihdella sen mukaan miltä milloinkin tuntuu.

      Aikaa kuluu kymmenestä sekunnista mihin tahansa. Kun siltä tuntuu, niin voihan siinä kulua vaikka pari tuntia. Riippuu tarkoituksesta (helpotus heti vai nautiskelu) ja siitä, mikä on kiihotteena.

      Esinahalla ei normaalisti tehdä mitään. Se suojaa terskaa. Käteen vedettäessä sitä liikutellaan eestaas.

      Terska on se peniksen päässä oleva osa. Vastaa tavallaan naisten klitorista, mutta ei ilmeisesti ole yhtä kosketusherkkä.

      Toivottasti vastaukseni olivat auttavia.

      • piipaa

        kiitos ja kumarrus ^_^


    • ei kannata selittää

      jonka pitää kysyä miten pojat runkkaa on niin tyhmä ettei mikään tieto mene perille

      Jos sinulla olisi älyä olisit ite hakenut tiedon netistä

    • IRobot

      Kaverini on kunnon masokisti, rakennustyömaalla se veti puukolla käteen.

      Toinen kaveri taas sanoi että jos kyllästyttää niin vaihtaa oikean käden vasempaan. On kuin vieraissa kävisi!

    • Mitöö

      Alpituksen tehnyt tyttö on myt 28 vuotias nainen. Mitähän hänelle kuuluu nyt?

      • Varsin hyvä kysymys. Tai ainakin toivottavasti, sillä mietin vastaavia usein itsekin.


    • fkrotiyyy

      jos haluat vierasta välillä niin vie reiden alta vasen käsi ja vedät käteen niin huomaat että on ihan toisen tuntuista, irtoa m'llikin niin että lentää seinään ja osin katton

    • Jjlkcjnvhjk

      Kyllähän se tapahtuu ihan koko kädellä, ite harrastin sitä nuorempana, joku nätti tyttö voi saada veret liikkeelle ja rupee tekeen mieli ni täyty itsensä vapauttaa, kun haluja ei oikein ite hallita, se vaan tyydytetään, välillä voi tehdä mieli. Itse-tyydytys on yhtälailla luonnollinen asia ku naisen kans touhuaminen sängystä, luonnollisessa ei mitään eroo. Itse-tyydytys on yhtälailla luonnollinen reaktion ku naisen kans. Ymmärrä en sitä miks masturbointia pidetään nolona tai hävettävänä, sehän on seksiä, onks ihmiset si niin tyhmiä että pitävät sitä nolona hävettävänä, ihan sama kun naisen kans seksin harrastaminen on sillon noloa ja hävettävää, itseasiassa ei eroa oo tai juurikaan poikkeavaa.

    • Näinsenteet2

      Ite vedän käteen yleensä koko kädellä ja hieron samal peukalol terskaa. Esinahkaa pidän takan runkates. Siten siit saa paremman nautinno. Välil myös puristelen kassei samal.

      Esinahkaa liikutetaan käteen vedettäes edestakas niin kaua et saat siemensyöksyn. Terska on peniksen pää, joka on esinahan alla.

    • ertertertere

      taikka itse otan kämmenten väliin ja hieron niitä ylös alas jolloin muna pyörii ja mälli lentä'ä hyvin

    • Anonyymi

      Itellä on nofap haaste. 😅

    • Anonyymi

      vedän käteen joka päivä onko se hyväksi

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      182
      7652
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      132
      5244
    3. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      53
      2767
    4. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      276
      2376
    5. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      128
      2298
    6. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      571
      2124
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      72
      2099
    8. Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat

      Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi
      Maailman menoa
      0
      1740
    9. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      57
      1146
    10. Laittaisin whatsuppissa viestin

      Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.
      Ikävä
      69
      1130
    Aihe