Siis ongelma onse että kun menen normaalisti pelaamaan siellä ei ole ketään muuta, vaikka siellä pitöisi olla oikeasti? Miksi? Kaikki muu kyllä toimii esim. pystyn invaamaan porukkaa jobbeihin ja muihin mutta kun meen taas normaaliin maailmaan siellä ei ole ketään. Joskus olen päässyt kyllä heistin jälkeen jonkun myun pelaajan mukana mutta muuten en pääse? Johtuuko jostain mitä en ole tehnyt? Olen 9 levunen. Pitääkö olla talo ennen sitä tai pitääkö olla pleikka kavereita jotka pelaavat gta:ta? Tai jotain muuta. Kiitos jos osaat auttaa!
Gta V online ps3 ongelma, Osaako kukaa auttaa?
Gtanpelaaja
4102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Voi johtua pelkästää NAT 3:sta netti yhteydessä, siis jos saat sen muutettua NAT 1 tai NAT 2, itsellä oli tämä sama ongelma ja korjaantui muutoksella..
Kiitos paljon! Onko tietoa miten muutetaan ja mistä?
Mulla on toi nat 3 enkä osaa vaihtaa mut mulla tulee välillä joitain random tyyppejä servuun JA kymysys mikä sun psn id voitais pelata gtata ku mulla on 54 levulla
Osaako kukaan auttaa kun käynnistän gta v:tä niin kun painan englantia niin siihen tulee että peliä ei voitu käynnistää sinulla pitää olla vähintään 1 530 gt muisti vaikka minulla on yli 1 530 gt muistia