Väärä kuva piiskan saannista

Mikäratkaisee

Katselin netin M/M piiskavideoita. Siellä isot riskin näköiset jätkät antoivat piiskata itsensä ja vielä paljon heikomman toimesta. Ei se noin mennyt, minä ainakin pistin vastaan kuin peijooni ja joskus jopa onnistui välttämään piiskauksen. Luultavasti sen kyllä huomaa, jos toinen tosissaan vastaan pistää.

Olisi mielenkiintoista sivullisen silmin katsoa, kun kaveri valmistellaan piiskattavaksi, että tekeekö kuritettava jonkin virheen, vai miksi hän häviää matsin. Ei se kipu, vaan se vääntö...

2

192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fantasianvanki

      No mutta, sehän on selvyys ettei oikeaa piiskausta ole lupa edes näyttää videoilla. Kyllä niitä näyttää olevan paljon sellaisiakin, jotka nauttivat juuri siitä kivusta, ja alistumisesta vapaaehtoisesti. Viittaahan tuohon se nurkassa seisottaminenkin, josta jotkut tykkää.

      Minulla taas on koko ikäni ollut fantasia, jossa piiskattaisiin ja tehtäisiin muutakin seksiin liittyvää aidosti väkisin, mutta ei kovin raa'asti. Siten että ei itsellä olisi mitään sanomista vaikka yrittäisikin tilanteesta pois. Sellaisia miehiä ei vain taida olla kovin tiheässä, jotka haluaisi/pystyisi ja olisi vielä järki päässä, ettei juttu karkaisi käsistä.

      Kannattaa olla tyytyväinen muistoista, jos on kokenut tuollaista edes kerran elämässään. Kiva olisi kyllä katsella, kun joku kiinteä perseinen poika piiskattaisiin aidosti väkisin. Otettaisiin aikuisten oikeasti pakolla housut pois, ja tartuttaisiin toisella kädellä munista kiinni, ja läiskittäisiin vaikka pelkällä kädellä pakarat punaisiksi, ja kuumiksi. Sitten voisi vielä rasvata peräaukon sormilla liukkaaksi, ja halukkaaksi, ottamaan vastaan muutakin sisään.

    • Joskustaas

      carlitos y la esu nalgada 2
      Tuollainen kaveri olisi kiva omistaa. Eikä selkäsaunan tarvitse tuon kummempi olla. Pääasia on, että toinen pystyy sen antamaan. Ainahan sitä voi haaveilla, että kaveri on joskus niin tosissaan, että päättää piiskata paljaalle koivuvitsalla. Jos piiskaaja on vain täpärästi vahvempi, niin taistelu on kaikkien kannalta paljon mielenkiintoisempi kokoea.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Koko familia taas lehdissä jauhamassa vanhoja asioitaan

      Nyt menee familialla lujaa. Martina ja äiti MeNaisissa (taas) ja Esko IS:ssa. Kuinkakohan monta kymmentä kertaa nuo sam
      Kotimaiset julkkisjuorut
      379
      1713
    2. Minkä ikäistä ikävöit?

      Minkä ikäinen hän on ja mitä hän sinulle merkitsee/merkitsi?
      Ikävä
      84
      1704
    3. Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten
      Maailman menoa
      387
      1690
    4. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

      Olet järkyttävä.
      Ikävä
      93
      1576
    5. Taas syytöntä ja rehellisintä rangaistiin

      Ja vielä 13 000 euroa kaupungin oikeudenkäyntikuluja maksuun. Lisää tällaisia päätöksiä.😀
      Haapavesi
      50
      1307
    6. Aika pieni se on

      Joku sanoo että matala on suihku. Säätöä tarviaa nyt ruisku, että se ruiskuaa korkeudelle valopylvään Näin saamme näht
      Haapavesi
      49
      1245
    7. Heh, Irvi-Riikka vie duunareilta nyt arkipyhätkin

      Voihan saksilla näköjään leikellä kalenteriakin. Irvi-Riikalla ne osuivat arkipyhiin. Että sellainen duunaripuolue 😆
      Maailman menoa
      285
      1149
    8. Kiitos siitä

      Kiitos siitä hahmosta jonka loit, ja jonka sain tuntea, ja kutsua ystäväksi. Se oli hyvä tyyppi ja siihen oli helppo rak
      Ikävä
      43
      965
    9. vinkki miehille

      Jos on ollut erimielisyyksiä ja sun käytös on satuttanut naisya, et voi palata takaisin kevyesti niin kuin mitään ei oli
      Ikävä
      164
      962
    10. Sinun ja kaipaamasi törmääminen

      Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?
      Ikävä
      86
      949
    Aihe