Kuvan alareuna valottui ulkona liiaksi. Saako tätä mitenkään tummennettua? Kirkkautta osaan kyllä säätää, mutta alareuna on huomattavasti valottunut, joten sekään ei auta. Tai sitten en vain osaa. Onko täällä ihmisiä, jotka osaisivat kuvaa muokata jotenkin? Voisin vaikka maksaa vähäsen, jos joku haluaisi muokata kuvaani puolestani. Laittakaa vaikka säponne näkyviin niin otan yhteyttä :) kiitos jo etukäteen!
valmistujaiskuvan alareuna valottui, apua!
onnetonmuokkaaja
1
95
Vastaukset
- zBb6JkH7
Et sanonut mitä ohjelmaa käytät. Ainakin Gimpillä voi tehdä vaikka niin että ensin säädetään koko kuva sopivaksi. Sitten valitaan lassotyökalulla tai pikamaskilla tuo kirkas alue ja tummennetaan sitä.
Mikäli kirkas osa on täysin valkoista niin siitä ei saa mitään yksityiskohtia esiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.683208Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91851- 1111740
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241259- 1291048
- 99992
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6875- 84869