Voiko esinahjanki olla jotenkin revennyt? Olen siis tyydyttänyt itseäni joka päivä n 2viikon ajan, nyt huomasin että esinahkani liukuu kauemmas ja terska on hieman punaisempi "terskan juuresta". Penis ei ole yhtään kipeä eikä pissaaminen satu. Vertakaan ei ole tullut mistään.
Esinahka revennyt?
8
1121
Vastaukset
En usko että olis mitään repeämää. Luultavasti siellä on ennemmin ollut joku kiinnike joka estänyt esarin liikkumista aiemmin ja se nyt irronnut ja esari pääsee liikkumaan enemmän taakse. Ole huoleti.
- Päälikkö
Kiitos tiedosta
- HelpMeh
Anteeksi tää ei liity esinahkan repeämiseen mitenkään, mutta tänään kun vedin käteen ni multa alko tulee jtn näkymätöntä mömmöö mitä se on?
- HelpMeh
Ja se oli tahmeeta
- 13vee
Se on kai jonkunlaista esispermaa tai jotai. (Mullaki tuli ekat pari päivää si)
- runkkari03
13vee kirjoitti:
Se on kai jonkunlaista esispermaa tai jotai. (Mullaki tuli ekat pari päivää si)
Sama
- ppppppjhg
Ole huoleti, harvemmin, tuskin koskaan, sitä vemputtamalla saa repeämään.. Tietysti saattaa aristaa ja punoittaa, mutta kyllä aika mestari saa olla jos repeämään saa :)
- Anonyymi
Liikkuvat taakse...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949417Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki744908Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.444571Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j82368Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001576- 431395
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota531310Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441286Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641252Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.451192