GTA V pc:lle ei toimi täydellisesti, APUA

vittusaatanagta

Pääsen pelin sisälle tekemään tehtäviä yms, mutta on monta ongelmaa:

1. Peli lagaa hieman ja ei ole niin kirkkaan/3D:n näköinen kuin pitäisi olla. Kun ajan autolla lujaa, alkaa vähitellen tökkimään.

2. En pysty tallentamaan, eli peli pätkäsee poikki aina kun yritän painaa puhelimen fast save -kohdasta tai mistä tahansa muualta.

3. En pysty avata pause/kartta/online paikasta ollenkaan, vaan heittää heti ulos.

4. Kun yritän vaihtaa ''character:ia'', peli leipoo.

ELI SIIS EN VOI TEHDÄ OIKEIN MITÄÄN.
MIKSI näin tapahtuu. Ostin tämän pelin juuri ja vituttaa hyvin paljon, ku koneella pitäis olla tarpeeks muistia ( En toki ole tietokonenero et olisin varma ) . Latasin gta:n paikalliseen levyyn D.

5. En edes tiiä et voinko myydä peliä eteenpäin, kun olen kerta käyttänyt latauskoodit ja sellaiset. Voiko ne ladata uudelleen, jos poistan oman pelin koneesta?

Toivottavasti edes joku osaa auttaa ja kaikki neuvot otan vastaan.

T. gamergurlll

2

651

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minäolenses

      Ei voi koodeja käyttää uusiks. Olisit ostanu vaan konsoleille kai sen tyhmäkin tajuaa miksi konsoleille tuli ensin ja PC:lle myöhemmin. Rockstar keskittyy konsoleihin eikä välitä vittuakaan jostain vitun tietokoneesta ei vittu. Siikahan se siinä.

    • Jossjs

      Joo

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      283
      2255
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      266
      1321
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      22
      1304
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      836
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      138
      809
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      237
      729
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      240
      715
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      56
      550
    9. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      491
    10. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      478
    Aihe