Ei ole enää linkkiä etusivulla uudistuksesta kertovalle sivulle jossa mm. ns. työlista, eli tehdyt ja tulevat toteutukset ja uudistuksen palautekyselyn tulokset. Onko tarkoitus koko asia unohtaa ja hävittää koko sivu???
http://www.suomi24.fi/static/ops/uudistus.html
Mihin katosi etusivun linkki Uudistussivulle?
5
<50
Vastaukset 5
- track.adform.net
Tämähän se on tyypillistä Suoli24 uudistuspolitiikkaa..
Ei ole ainoa kerta kun tärkeää ja/tai kiinnostavaa vain katoaa sivustolta, ilmoittamatta. Mm. erilaiset tilastot mitä aikaisemmin oli ovat kadonneet..
http://www.emaileri.fi/g/l/125855/0/0/3006/1117/4 - Kysyvä.eksy.tieltä
Näkyy tullee päivityksiäkin mainitulle sivulle, nimikin vaihtunut...
Sinne ei vaan enää ole tietä. Koska uudistuksesta on jo vierähtänyt muutamia kuukausia, muutimme sivua enemmän tiedotus ja jatkokehitys painoitteiseksi.
Vanhalle uudistus-, nykyiselle tiedotussivulle pääsee edelleen etusivulta, paikka vaan on siirtynyt hieman. Linkki löytyy Asiantuntijat keskusteluissa -otsikon alta, kohdasta Suomi24 palaute & tiedotus.
Palautetta ja kehitysideoita otamme edelleen mielellämme vastaan.
Aurinkoisin terveisin
Suomi24 // Susanna- Yhtä.kökköä.kaikki.vaan
Miksi mainittu sivu poikkeaa ulkoasultaan muista? Ei näy onko kirjautuneena, ei voi kirjautua.. Ja sivun alalaidassa vasemmalla on sitten linkkipötkö: "SUOMI24KESKUSTELUTREFFITPOSTICHATALENNUSKOODITPALAUTEOPASTUS"
- iubuyvutcytcoiklijiyv
Tiedotteet pitää näkyä jokaisella sivulla, väh. kolme viimeisintä. Myös Postin ja Treffit sekä chat-palvelun sivuilla! Oma palsta tiedotteille kuten vanhassa oli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid139920En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44667Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21598Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.120590- 36542
- 63538
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50535Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää143503Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34498Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni25472