Hyvä sinä, niin minäkin.
Okei, eli olet rakastunut
Anonyymi-ap
66759
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 66
Vanhimmat
Tee siirto. Sun vuoro liikauttaa.
Älä muuta sano
!!!
Sen pitäisi olla niin näkyvää ja kuuluvaa tässä vaiheessa että....
Pepita-ruudulla huopaki liikkuu "ittekseen". Näköjää.
Alkaako sinun huushollissa esineetkin jo liikkua vai mistä puheet? Sivusta omg
Sun puheet kaikuu ainaki sivukirjastossa.
Tuosta kirjastosta tuli mieleen.Silloin 20v sitten olin kirjaston lainausluukulla keltaisessa vanhassa rannassa olevassa kirjastossa. Pari muoria keskusteli ja kauhisteli. sun masusta jotain että syöpä, nimesi mainittiin. Kaikkia sitä korviin kantautuu. Tosi juttu.
Jep. Pressanlinnassahan ne ihmetteli mikset sinä ilmestynyt paikalle. Ittelläs se tais joku anorexia silloin "parempana" seurana olla. Minähän ku en ois siel muuta tehnykään ku syöny. Ja ihan ilman käyttökätes Yrjöjä.
Joop, myös siltä tämä tuntuu ❤️❤️❤️😘🥰
Tuntunut on
EN OO!
OHI !
Näinkö kauan siinä meni? Vuosikausia.
Ei voi olla totta!
Jonkun verran..
"Kommentoi jul Kaisua". Joko äänestetään?
tottakai välitän hänestä paljon. se on vaan semmoista ei niin suurta rakkautta enään. enemmän kumppanuuteen viittavaa vaikka ei olla edes kumppaneita xD
Outo kommentti?
nii no mä olen outo ny muutenki
Päästä irti hänestä jo!
Ja Ala elämään rakkautta
mitä sä tarvitset mies !
No voi voi sentään mitä me nyt tehään kun guben kirjoitti oudon kommentin? Nk havaintosi on typeriä ja lapsellisia
Niin palataan perusasiaan jos oikea hlö. Olen kadottanut rakkauden johonkin. Tullut kaiken näköistä lokaa. Sitä paitsi en ole ihminen joka täällä roikkuu päivästä toiseen. Ehdotin että puhuttais, saisit synninpäästön, siinä samalla minäkin. kumpikin pääsis eteenpäin. Kuinka paljon tyhjää energioita sidottu.Ilmeisesti ollaan käyty läpi se mitä sielullisesti on tässä ajassa täytynyt käydä. Voi olla piste.
Mun kroppa räjähtää… eikai sen pitäisi tuntua tältä?
Kyllä se välillä tuntuu just tota 😆
Sivusta
Panos -vyössä liian pikku pikku biginneissä Jussi kyl poimii sut sitte vaikka raunioista. Kuulemma.
Kuvitteletko palstaäijälle sutkautteleva häviäjä harrastavasi jotain häpäisysosiaalipovnoa täällä vai mistä tässä puberteettisessa kuohuntakohtauksessa on kyse omia tuttaviaan ryönäisiin kerrontoihin impulsiivisesti liittävä? Eivät ilmeisesti saa edes lättyyn leivottua kun homma vaan jatkuu ja jatkuu. Tämä obsession kohde ei tunne samoja hemmoja kuin sinä, sanoohan se nyt jo järkikin, mutta sitäkään et psy koosissa ymmärrä
Marian ulkokanisterissahan vaihtelette tamponejaki keskenänne, nii että kyllä varmasti tunnette toisenne vaikka ihan pelkällä peukaloinnilla. ;)
Minä en ole ollut rakastunut keneenkään 20 vuoteen!
<3.
Näin pääsi käymään.
Naiselle Mieheltä
Sen nyt arvasi kohtaamisesta
Voi kun oltaiskin kohdattu...
N<M
Ollaan ja monesti..
Milloin viimeksi?
Kaivattuuni kyllä.
Upeaa. Tältäkö se tuntuu. Olenkin odottanut milloin sen koen.
Joo
tule vain laran alle
Taljajousellako sen ensin nostat? Ai nii. Nouseehan se pelkällä amexillaki.
Pitäisiköhän sinun poika mennä päivystykseen hakemaan vaikka joku nappi millä pysyt hiljaa ainakin tunnin? Ihan ittes takia
Mitä kautta sä tänää kuuntelet?
Rakastan ❤️❤️❤️. Naiselta
Rakkautta sulle❤️ -mieheltä
Keneltä? 🙂
Kyllä, rakastan hän naista ja hän on maailman ihanin nainen,❤️
https://www.youtube.com/watch?v=cjXfIkQNRYk&list=RDcjXfIkQNRYk&start_radio=1
Koska olet nähnyt naisen viimeksi?
Unohtaminen lähempänä mieltä. Sorry että otin yhteyttä.
Palstalla ei pidä mennä omimaan mitään.
Sivuhuomio
...eri asia mutta, kuin MAtti: mitähän on K-POP -musiikki on jotain korealaista hassua musiikkityyliä.
Monet Etelä-Korealaiset asiat ovat hyviä. ❤️❤️❤️
Varsinkin pöllitty keramiikka. Kuulemma.
Jaa siitä en tiedä.
"Kim Booking".
Joo, mutta ei musa. Korviin ottaa se kimitys.
Kerro se kukkasin.
Kuulin sun äänen taas kun aloin heräillä :)
kuin hänelle
Mitä se ääni sanoi?
Mut ette toisiinne? Kolmiodraama kenties?
Minä en tule koskaan osallistumaan yhteenkään kolmiodraamaan! Ällöttää pelkkä ajatuskin moisesta asetelmasta! Alkaa olla aika paljon kerrottavaa eteenpäin!!
<3.
No ooon Honey 🥹❤️
En pidä stalkkerista, enkä tule koskaan auttamaan häntä mitenkään!
<3.
Kuka keneen
Rakastan äärettömästi ❤️💫
https://www.youtube.com/watch?v=KJSYETtXxL4&list=RDKJSYETtXxL4&start_radio=1
Se on tärkeä tieto 🩷 💙 💜 🤎 🖤 🩶 🤍 🫶 ❤️
Oksetat mua.