Hei, eiköhän tehdä haaveista totta! Kootaan pienehkö ryhmä ja nautitaan ainakin kerran elämässä muhevasta, bi-henkisestä seksistä!!
2-3 miestä ja 2-3 naista, yksi kaikkien ja kaikki yhden nautinnon puolesta...!?! Kaikki 25 - 45 -vuotiaita, terveitä, siistejä, suht' koht' koulutettuja, mukavia ja .... varattuja.
Ei mitään viikkoa Levillä eikä ehkä edes yötä kylpylässä, vaan iltapäivällä/alkuillasta jossakin päin etelä-suomea. Näin kenenkään ei tarvitse kutoa mitään ihmeellistä selitystä kotiin.
Kommentteja tähän tai sitten meiliä osoitteeseen [email protected]
Pidän huolen, että kaikki asiasta aidosti kiinnostuneet pysyvät ajan tasalla.
2-3 miestä ja 2-3 naista, yksi kaikkien ja kaikki yhden nautinnon puolesta...!?! Kaikki 25 - 45 -vuotiaita, terveitä, siistejä, suht' koht' koulutettuja, mukavia ja .... varattuja.
Ei mitään viikkoa Levillä eikä ehkä edes yötä kylpylässä, vaan iltapäivällä/alkuillasta jossakin päin etelä-suomea. Näin kenenkään ei tarvitse kutoa mitään ihmeellistä selitystä kotiin.
Kommentteja tähän tai sitten meiliä osoitteeseen [email protected]
Pidän huolen, että kaikki asiasta aidosti kiinnostuneet pysyvät ajan tasalla.
Vastaukset 23
Vanhimmat
jos on sukupuolitauti? Kumihan on keksitty joten en tartuta muita?
haluan mukaan.
Mulla on HIV, mutta en kerro kenellekään. Ei tarvitse pelätä.
Sähköpostiin on tullut yhteydenottoja.. lisää saisi vielä tulla :) Rohkeasti nyt.. lukumäärä alkaa olla passeli, mutta jotta löytäisimme ihanteellisen kokoonpanon, kannattaa vielä ilmoitella halukkuudestaan! Niin, ja hiukan on miesvoittoista vielä.. ;) Ihanat, varatut naiset... aistinautinnot odottavat täällä!!
[email protected]
Oon mukana,olen 43v.kolmen lapsen äiti uudeltamaalta,minulle sopisi parhaiten tiistai ja torstai aamut.
Laita meiliä, saat tietoja meistä muista!!!
ei liene esteenä mukaantulolle??
On se este. Samoin typeryys, moukkamaisuus, likaisuus, huumeiden käyttö, alkoholin liikakäyttö, ja niin edelleen. Eli vaikka sinulla ei hiviä olisikaan, niin valitan, et pääse mukaan.
kokoonnutte ja missä?
Hyvä idea! Tällaisia ryhmiä lienee toinut "maan alla" Helsingissä.
Haluaisin hieman täsmennyksiä ehtoihisi.
1) Terveys: Mitä terveys tarkoittaa ja miten se todistetaan? Esimerkiksi hiv-testi kertoo kolmen kuukauden takaisen tilanteen, ei tämän hetkistä. Millaisia sopimuksia on esim. kondomien käytöstä?
2) Seksuaalinen suuntautuminen: Ketkä kaikki ovat tervetulleet? Onko heteroseksuaalisuus este? Entä homoseksuaalisuus?
3) Koulutus: Miksi koulutus on yksi ryhmään pääsyn kriteereistä? Miten koulutus tarkistetaan? Mikä on ilmoituksessasi mainitsema "suht'koht' koulutus"? Onko työttömyys este?
4) Aviosääty: Miksi ryhmään kuuluvien tulee olla varattuja? Myöhemmistä vastauksistasi päätellen, et kuitenkaan etsi pareja? Onko siis tarkoitus tarjota syrjähypyistä kiinnostuneille elämyksiä?
5) Tapaamispaikka: Missä tapaaminen tulisi tapahtumaan? Jonkun kotonako?
1) Saa olla HIV tai AIDS. Nuhakuumeista ei oteta mukaan.
Kondomeja ei saa käyttää.
2) Kaikki seksuaalisesti kieroutuneet ovat tervetulleita. Terveitä henkilöitä eli heteroita ei hyväksytä mukaan.
3) Työttömyys ei ole este. Jos sinulta on jäänyt apukoulun ehdot suorittamatta, niin tervetuloa vaan mukaan!
4) On tarkoitus tarjota kaikille APINAN tasoisille meheviä elämyksiä.
5) Tapaamme ensimmäisen kerran Kyläsaaren kaatopaikalla.
Toivottavasti sait riittävät vastaukset kysymyksiisi.
TERVETULOA MUKAAN!!!
1) Terveys: Ei sukupuolitauteja. Kieltämättä riskin paikka. Kondomia syytä käyttää.
2) Heteroseksuaalisuus ei ole este. Homofobia on.
3) Ei tutkintovaatimuksia. Olen karsinut runsaasti kirjoitusvirheitä sisältäneet viestit. Työttömyys ei este.
4) Mieluummin varattuja. Tärkeä syy liittyy kohtaan 1. On tavallaan tautitilanne kontrollissa. Syrjähypyistä kiinnostuneet ovat tervetulleita.
5) Jos joku tarjoaa kotinsa käyttöön niin hyvä. Hotellin sauna/kokoustila todennäköisempi. Kulut tasan.
Selvitämme pian teidän IP-osoitteen ja tulette saamaan syytteen parittamisesta.
ai poliisi asemallakin luetaan seksi sivuja... miksi ette laittaneet varoitusta suoraan kyseiseen sähköposti osoitteeseen, hyvä pila!
Laitoimme sen tähän kaikkien luettavaksi varoitukseksi myös muille.
...on poliisikoululla ja poliisikoirakoululla?
Älkääpäs ruvetko sukkelaksi. IP-osoitetta selvitetään parhaillaan ja syyte luetaan ennenkuin ehditte kissan sanoa.
Sitäpaitsi kyllähän jokainen lainkuuliainen kansalainen tietää että poliisikoirakoulussa on pienemmät pulpetit.
ei IP-osoitetta mitenkään tarvitse sen tarkemmin selvitellä. Jos "selvittelyn" kohteella on modeemi, ip löytyy parin klikkauksen päästä (poliisit ei taida tätä tietää, huomaan) mutta jos sillä on kiintee yhetys taloyhtiössä jossa asuu, niin selvitettyä et saa, koska taloyhtiön kellarissa sijitsee se pieni boksi joka sekottaa iipeet... hahhaa, siinäpähän selvittelet, feikki.
Moi,
Olen 28-vuotias, perheellinen (avovaimo kaksi lasta) mies Helsingistä.
Sisäisesti ja ulkoisesti ok, onnellinen omasta suhteesta mutta...
Perinteisyys seksiasioissa kyllästyttää, omassa suhteessa ei ole mahdollisuuksia tehdä muutosta, mutta en sen takia ole valmis siitä luopumaankaan.
Siispä tämä kolahti!
Olen hetero, mutta valmis kokeilemaan ryhmää ja ryhmässä kaikki on mahdollista...
Olisin tosi kiinnostunut tästä, jos mahtuu/pääsee mukaan niin ilmoittele.
vaan muijas vieressä.
Kiehtova ajatus... milloin aiotte tavata?
Kyläsaaren kaatopaikalla la klo 17 on ensimmäinen tapaaminen.
Tule sinne vaan.
Saat kyllä olla ihan rauhassa kaatopaikallasi. Sinne joutaisivat muutkin kaltaisesi. Eikö pikkupojille ole omia keskustelupalstoja?
Ota yhteys: [email protected]
juttu on lähtenyt vireästi liikkeelle...