kazaa lite

mistä löytyy Kazaa Lite, se originaali.
Luin että muissa kazaa lite räpellyksissä saattaa olla vakoilu ohjelmia ja niitähän ei kukaan halua koneelle.
3719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niissä on ns. Spywareja joita kannattaa välttää sillä ne tukkii koko koneen.

Suosittelen ennemmin DC lataamista sillä siinä ei ole viruksia koska voit ladata ohjelmia muilta käyttäjiltä lisäksi voit keskustella kenen kanssa vaan ns. hubilla myös suomeksi. Lisäksi voit tehdäkkin oman hubin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloittelija x kirjoitti:

mistä löytyy Kazaa Lite, se originaali.
Luin että muissa kazaa lite räpellyksissä saattaa olla vakoilu ohjelmia ja niitähän ei kukaan halua koneelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu