pommiuhan vuoksi keskeytetty ottelu??

miten käy mv4 voiton jaon kun ottelu on keskeytetty?? tilanteessa1-1 ajassa 87min ????? palautetaanko panokset? vai voiko mennä kahden pelatun ottelun mukaan jakoon? tuntuisi kyllä oudolta jos puuttuvat 3 min pelattaisiin jälkikäteen???
2498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä ne puuttuvat minuutit (3 min lisäaikaa 3 -4 min) pelataan. Päiväksi on päätetty 5.1.

Äänestä
  • Siis Real Madrid voitti tuon "tynkä ottelun", kun 6min ottelua (varsinainen3 min lisäaika 3min) oli pelattu noin puolet.
    Ronaldo kaadettiin rangaistusalueella ja siitä seurasi pilkku Real Madridille. Pilkun laukoi sisään Zidane ja Real Madrid voitti 2-1.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedustelija kirjoitti:

miten käy mv4 voiton jaon kun ottelu on keskeytetty?? tilanteessa1-1 ajassa 87min ????? palautetaanko panokset? vai voiko mennä kahden pelatun ottelun mukaan jakoon? tuntuisi kyllä oudolta jos puuttuvat 3 min pelattaisiin jälkikäteen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu