Ajoin skodel jäisel ja monttusel fillaritiel ni Streamy rupes kiemurtelee ku käärmeen kusi erämaass. ku jarrutin ni etupyörä meni vinoon ja lippasin siihe. toine iskari oli murtunu ylhäält.
Saas nähä meneeks akuuseen.
Saas nähä meneeks akuuseen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kuten sataan kertaan sanottua: F - U - D - E - T O - N P - E - R - S - E - E - S - T - Ä ! ! !
Hintaansa nähden hyvä (ostohinta hallilta vähän alle 500€) ja kyllä se kestää, oma moka jos ite räplää variaattoria tai jotein muuta ja sit hajoaa.
Ja mopohan on keyeen kaupunkiajoon ne on ne krossipyörät erikseen
Keväällä yks Fudeilija liitty enkelikuoroon kun sillä oli sama ongelma.
helvetti mul on mennyt kans tost fudesta pikku hyppelyn seurauksena iskarit paskaks.. kummastakin vuotaa stefat ja kohta irtoo varmaa iskaritki! jämäkästen se uutena otti hypyt! xD mutta pienen pehmittelyn jälkeen noin 2h niin oli löysät kuin aasinpaska .. laatua ... muuta vikaa ei kyllä ole ollu. aina käynnistyy mut ei kulje mihenkää
Tutkittiin oikein miehissä etupää, ei löytynyt mitään murtumia.
Mut etujarru ja jarrupaloissa on jotain ihmeellistä, parin tonnin ajolla jarrupalat on jotenkin irti ja kilkattaa ja kalkattaa.
Hyvä kun tuli katottua.
Välillä Stramy jättää tielle ja työntämällä jatkuu matka:
Sähkövikoja Streamyssä on paljon ja kaasari vittuilee eikä saa edes ammattimies säätöön.