mulla on...

Mä oon 12 vuotias eli meen 6 luokalle ja mul on 75A kokoa. on alkanu menkat ja oon kertonu äidille siitä eli kannattaa vaa rohkeesti sanoo se ei oo noloa koska se on ihan normaalia :-)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin on, onko joku väittäny ettei se oo normaalia?? Mulla alkoi 3. luokalla menkat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


12-vuotias kirjoitti:

Mä oon 12 vuotias eli meen 6 luokalle ja mul on 75A kokoa. on alkanu menkat ja oon kertonu äidille siitä eli kannattaa vaa rohkeesti sanoo se ei oo noloa koska se on ihan normaalia :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu