LEGOLAND TANSKA

AAA13

OSAAKO JOKU SANOA SAAKO HALVEMMALLA 2 PÄIVÄN LIPUT ENNAKKOON OSTETTUINA VAIKO BR-KORTILLA JOLLA LAPSI PÄÄSEE ILMAISEKSI PER AIKUINEN..MEITÄ LÄHDÖSSÄ2 4 (7,8,10,12V)ELI PITÄISI MAKSAA 2 AIKUISTA JA 2 LASTA..

TAI ONKO JOLLAIN KOKEMUSTA JOS OSTAA VAIN PÄIVÄ LIPUN SAAKO OSTETTUA HALVALLA SEURAAVAN PÄIVÄN LIPUN LEGOLANDIN INFOSTA??

4

574

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LeMigo

      Samaa miettinyt itsekin. Menossa kesällä Legolandissa käymään. Vastaavia 1 aikuinen -> 1 ilmainen lastenlippu alennuskupongeja jaettiin myös Jyskissa, Legoclub-lehdessä jne. Kupongissa ei ole mainintaa, että käykö kuponki sekä 1pv että 2pv -lipuille. Luulisin, että kyllä, mutta jos jollain on käytännön kokemusta niin olisi kiva tietää.

      Meillä on useampi kuponki ja lapsia lähdössä enemmän kuin aikuisia, joten kiinnostaisi myös tietää, että sallivatko aikuisten lipun ostamisen lapsille niin, että toisenkin ilmaisen lasten lipun?

      Joka tapauksessa alennuskupongeilla portilta ostaminen tulee huomattavasti halvemmaksi kuin onlinen -15% alennukset. Harmi vaan, että hieman jonottamisen vaivaa tuosta tulee...

    • Kesäkuussa

      Voi tietäiskö joku vastauksen ? Käykö alekuponki myös kahden päivän lippuun?

      • Anonyymi

        en minä tiedä
        t. Avaaja


    • Anonyymi

      ak SAKAKA SKKAKA A KAKKA

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      44
      3018
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      23
      2894
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      46
      2747
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2598
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2498
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2480
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2251
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2158
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2058
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2052
    Aihe