Vieläkö tällä palstalla lukijoita pyörii? Mistään sitä ei oikein selviä. Ei ole enää laskureita, jotka joskus kertoivat ainakin jotain kiinnostuksesta.
Lämmintä kesää odotellen...
Hauskaa ja kiihkeää juhannusta, toivottaa Henkka
11
588
Vastaukset
- wiput
on aika kuiva . täältä ei löyd oikeen mitä haluaisi lukea! ei voi selata kertomuksia. ainoastaan kappale kerrallaan eteenpäin. ei hyvä !!
- Odottavanaikaonpitkä
Henkka kirjotappas jotaim piitkästä aikaa! Oon joka päivä täällä katsomassa rttä joko olisi tullut uutta tarinaa.
Katsopa vaan... Joku siellä kaipaa luettavaa. Jospa jotain kehittelisi loppukesän ratoksi.
- blow69
joo kyllä täällä tulee joskus käytyä ja luettua lähinnä nämä sinun lähettämät tarinat jotka ovat todella hyviä :)
- wici
Moi Henkka. Sinähän voisit yrittää vaikuttaa sivuston ylläpitäjään (joka on ilmeisesti pilannut tämän suomi sivuston) ja pyytää sitä palauttamaan vanhan hyvän järjestelmän!!
wici kirjoitti:
Moi Henkka. Sinähän voisit yrittää vaikuttaa sivuston ylläpitäjään (joka on ilmeisesti pilannut tämän suomi sivuston) ja pyytää sitä palauttamaan vanhan hyvän järjestelmän!!
Eipä taida siinä asiassa meikäläisen sanat tai toiveet painaa. Mutta kiitokset luottamuksesta sinulle wici, kuin kiitokset kommentista myös kauniita kirjoittaneelle blow69:lle.
Huonompaan meni uudistus tosiaan ja se näkyy melkoisen kuolleena palstana...
- bibtm49
suntarinoitaa ootellessa
- bibtm49
siis sun tarinoita odotellessa :)
bibtm49 kirjoitti:
siis sun tarinoita odotellessa :)
Olisiko jotain toiveita, mitä koskien, minne ne tarinat sijoittuisi? Piiskauksista en oikein osaa kertoa, joten sellaista on turha pyytää.
Jos jotain vinkkejä saisin, niin voisin katsoa, riittääkö mielikuvitus sellaisen tarinan rakenteluun. Ehdotuksia?
Minä kirjoittelen tyypeistä jotka ovat olemassa ja omista kokemuksistani värittäen. Muistaisin lukeneeni sen, että yksi sadasta lukijasta kommentoi ja tällaisella arkaluontoiselle saitilla määärä on suurempikin. Nyt vaan on ollut niin vaikeaa aikaa, että on pitänyt vaipua unelmiini. Kymmenen vuotta sitten kirjoittelin paljonkin koodi.netiin.
- vicci
Onko tämä sivusto kokonaan (kuollut) ??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k512304Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖271274Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut861068Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt55992Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me145939Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11924- 68893
Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu10823vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22813Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu50786