Mäkynen HEi!

The Iceman Tapes - Conversations with a Killer (part 1)
https://www.youtube.com/watch?v=9DAHM75MKfk
Sniper - KRP
https://www.youtube.com/watch?v=cRk8mlSbTx4

Pitikö päästää liian lähelle PS. teidän peite kyttä on raukka homo:D
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laitatteko ne rautoihin vai tapetaanko ne ja rankastaan teitä hitaudesta?

Äänestä
  • Ei suomessa ole ketään muita kun oli se tuiskun surmaaja lupas sen mulle sydäntäsärkevällä totuudellansa... Sanoi suoraan kysyi, saanko tappaa annatko luvan ovat united brotherhoodin jäseniä ja neuvoin mitwen toimia tappaa käytännössä... Unohdin siinä kännissä että kevlarkypärään tepsis "vara tilanteessa2 veistokirves paremmin kuin faskarssin halkoma kirves... Kysy vaikka kokkolan poliisilta kirves asioista.... monta kuollut "kirvesliigan" käsiin. :D

    Äänestä

Kiduttamalla ne tappajia luo eikä hukuttamalla haleihin:'-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SparriHäviösKKK kirjoitti:

The Iceman Tapes - Conversations with a Killer (part 1)
https://www.youtube.com/watch?v=9DAHM75MKfk
Sniper - KRP
https://www.youtube.com/watch?v=cRk8mlSbTx4

Pitikö päästää liian lähelle PS. teidän peite kyttä on raukka homo:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu