Tuli mieleen, ettei vaan täällä riehuisi jonkin sortin narsisti, joka haluaa provota, sekoittaa ja huomiota tietysti itselleen. luin nimittäin juuri artikkelin narsistisesta ihmisestä, joka sekoitti koko työyhteisön. Täällähaän narsistinen persoonallisuus oikein kukoistaa, kun saa kasvottomana "duunailla". Älkää uskoko näitä kirjoituksia. Ihmettelen, että itsekin joskus menin halpaan.
Luinpa näitä kirjoituksia
9
66
Vastaukset
- Naisenmielipide
Ei todellakaan uskota. Ainahan täällä on narsisteja ja ties mitä. Lisäksi trollit trollaa, mutta ennen kaikkea täällä moni kuvittelee et se juuri hänen ihminen on täällä vastasmassa, se lienee ehkä kaikista suurin puhallus itselleen.
Mun mielestä nää palstst sopii yleiseen keskusteluun, eikä huumoria saisi unohtaa, mutta kyllä täällä aika yleinen meininki on vähän sellanen et sinä ja sinä, ikäänkuin joku anonyymi kirjoittaja olisi juuri se hänen sinä.
Kyllä tunteet voi tänne nakata mutta ei hitos mitään täällä ratkaista. Miettikääpä nyt, jos irl ei löydy mitään kontaktia, niin tuskin sitä täälläkään on.
Heräsin, pitäisi jatkaa unia, ikkuna auki ja linnut ne laulelee kovin äänekkäästi..pakko laittaa ikkuna kii, vaikka kivalta kuulostaakin - vika ajankohta vaan :)Luuleeks täällä oikeesti jotkut juttelevansa juuri sen ihmisen kanssa ketä ikävä koskee? :DD
- Naisenmielipide
Sitä en tiedä mitä luulee, mutta kirjoituksista päätellen niin voisi olettaa, joo ei ole mun pöytä, eikä haittaa mitä ihmiset luulee. Puhallus mikä puhallus ja oma vikahan se aina on :)
Hain ruisvoileivän, vaik piti mennä nukkumaan. Voi rähmä! - olettäällä
Naisenmielipide kirjoitti:
Sitä en tiedä mitä luulee, mutta kirjoituksista päätellen niin voisi olettaa, joo ei ole mun pöytä, eikä haittaa mitä ihmiset luulee. Puhallus mikä puhallus ja oma vikahan se aina on :)
Hain ruisvoileivän, vaik piti mennä nukkumaan. Voi rähmä!Rakas, tunnistin juuri sinut :)
- Naisenmielipide
Kyllä lämmittää mieltä, mä en kuitenkaan sua :) joten revi siitä.
- voiharmi
Naisenmielipide kirjoitti:
Kyllä lämmittää mieltä, mä en kuitenkaan sua :) joten revi siitä.
Repisin, muttei tee mieli ruisleipää :/
- Naisenmielipide
Joo..ei pidä luulla että tunnistan, kun en edes tunne koko persoonaa. Poistun nyt, kävin kyllä aamuyöstä ja nyt toistamiseen. Tänään on menoa ja mukava päivä tulossa. Mukavaa päivää myös sinulle - tunnistajalleni hehe :)
- Palstasuhteet
on todella niitä kaikkein naurettavimpia.
No jokainen vakkahan kantensa valitsee, ja keittää oman soppansa, eikä siihen soppaan pitäs kenenkään mennä lusikkaansa työntämään.- onkohullujenhuone
Joku kysyi. Tuossa nyt ainakin yksi ( palstasuhteet) kuvittelee jotain. " ei pitäisi mennä sotkemaan" Hei äly hoi, tää on yleinen anonyymi palsta, mistä me tiedämme mikä suhde kelläkin on kenenkin kanssa ..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m1454676Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1033931Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363559- 513330
- 553241
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest322650Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182559- 232256
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami201898Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?361768