Oon 11v poika ja oon ihastunu yhtee mun luokan tyttöön. En tiä miten kertosin sille et tykkään siittä. Kumpiki ollaan ujoja. Kiitos niille jotka osaa auttaa.
apua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ihastunupoikaa
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jos sulla on sen numero,ni pistä vaikka wappii viestii,jutelkaa ja sit ko olisitte jutellu aika kaua ni kerrot sille.
Ei oo mitää wappii eikä facee ku äiti ei anna tehä. Eikä oo ees sähköpostia. -_-
oon ite sua puoltoist vuot vanhempi ja arvaan et jos päädyt sen kaa yhtee ni erootte kyl enintää kuukaudes tutustu siihe oikee kunol ja kuu oot jotai vuoden kaks vanhempi ni kerro sille et se on oikeest sulle tärkee ja jos se ei oo viäl sulle niin tärkee ni ootappa vaa
Haistata sun äitille vitut ja tee ne, ei maksa mitään.
Kerro eka sun kaverille. Sit pyydä et voikse sanoo sille että tykkäät siitä?? Tai sanot sille et voikse alkaa? Tai jotain.
Hei!
Olet liian nuori seurustelemaan joten anna olla :^D
En osaa auttaa mutta onnea sen kans. Ihastuminen on ihanaa. :)
Jep niin on
mist oot 12vtyttö
Kysy nussimaan!
Kannatan!
pulpettiin lappu.... :)
Pulpettiin lappu. Hmm. Mite ei oo koulua.
Ens vuonna laitat pulpettiin lapun tai sit keskit paremman odean jonka voit jo tehä nyt
sain kyl päivän naurut täst ei vittu tää pitää olla joku trolli jos ei oo ni myötähäpeäni määrä on suuri :'D
siis mee sen ovelle ja jos se ei ite tuukkaa avaa ni ota sit äiti tai isi