Seksiä todellisen maturen kanssa

OulunMatureaViikseen

Olen neljänkymmenen paremmalla puolella oleva mies ja sattumoisin tutustuin chatissa yli kuusikymppiseen naiseen. Nainen vaikutti mukavalta ja siinä chattailun lomassa kiihotuimme jutuistamme siinä määrin, että nainen antoi osoitteensa ja pyysi kylään. Oven avasi rintava ja reitevä stayuppeihin pukeutunut kypsään ikään ehtinyt mature, joka kävi heti ujostelematta housunetumukseeni kiinni. Kova kaluni singahti esiin ja nainen alkoi hieroa sitä antaumuksella samalla kun sanoi minulle: "En ole pitkään aikaan saanut näin kovaa." Siirryimme makuuhuoneen puolelle, jossa vähensimme loputkin vaatteemme. Imin ahnaasti naisen rintoja jonka jälkeen siirryin naisen päälle siten, että kovana sykkivä suonikas kullini upposi rintojen väliin. Aoin naida rintojen väliin, josta tämä kiimainen mature otti kullini suuhunsa ja aloitti ihanan imemisen. Hän nuoli ja lutkutti kyrpääni pitkään. Juuri kun minusta alkoi tuntua, että lasti lähtee kohta liikkeelle, lopetti nainen imemisen ja kääntyi kontalleen ja kehoitti nussimaan pilluaan takaapäin. Tein töitä käskettyä ja aloin naida suurta persettä puristellen kuin eläin. Pian laukesinkin naisen kiimasta supistelevaan vittuun. Kävin suihkussa ja lähdin. Tätä ihanuutta on nyt jatkutkin jo jonkin aikaa. Imetän kyrpääni ja nain kiimaista maturea keskimäärin kerran viikossa. Ja tämä ei ole unta!

8

8835

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • daalix

      On hyvä että sinäkin saat jonkun mummun persettä.

    • Veli-Jukka

      Ei tunnu aidolta,vaan kotirunkarin haave.

    • Vanhatätikuumana

      No kyllä kai nuo 'maturejututkin' ovat aika pitkälle tosia, sillä muutama sana omasta kokemuksestani. Asun Tukholmassa ja olen jo eläkkeelle ehtinyt nainen. Vain parinkymmenen minuutin kävelymatkan päässä on Vikinglinen terminaali ja käyn Cindarellan risteilyllä joskus jopa kerran viikossakin, kun tällä puolen on sellaisia tosi edullisia matkoja. Hytti lähes ilmainen ja siihen vielä sisltyy buffa-aamiainen. Iltaisin läydän lähes joka kertaa jonkun nuoremman miehen, joka vähän tarjoilee purtavaa ja juotavaa. Yön vietän sitten miesten kanssa. Hyvin harvoin olen jäänyt ilman sänkyseuraa. Olen 65v ja miehet joiden kanssa olen rakastellut ovat melkein aina siinä 35- 55 välillä. Kotona taas odottaa ukkoseni kiimoissaan juttua siitä kuinka reissun sänkyhommat olivat menneet. Hän haluaa tosi yksityiskohtaisen selvityksen matkastani samalla kun itse runkkaa siinä vieresssäni. Kyllä vanhakin siis kelpaa yllättävän hyvin. Taytyy vain olla rohkea, eikä jäädä murehtimaan, jos joku ei 'iskekään' heti toivotulla tavalla. Toivoisinkin, että mahdollisimman monet lähtisivät ulos ja jättäisivät dildonsa kotiin... :)

      • laivarouvaksi

        Haluaisin tehdä saman reissun:) Helsingistä lähtisin,olisko sulla sähköpostia,opastaisit mua vähän.Olen melkein kuuskymppinen nainen.Onko sinulla hytti yksin?


    • 81vuotiasta

      Olen 56v mies. Tutustuin 81 vuotiaaseen naiseen ja käydessäni hänen luonaan kuuntelimme musiikkia ja siitä se alkoi. Pyysin häntä tanssimaan, hetken kuluttua suutelimme. Suutelut muutuivat aika kiihkeiksi. Toisella tapaamiskerralla hän kysyi minulta suoraan, että siirtyisimmekö makuukammarin puolelle. Lopun kait arvaatte.
      Voin sanoa, että vaikka hänellä ikä näkyykin, niin ihan yhtä ihanalta ja lämpöiseltä
      hänen vartalonsa tuntuu ja suutelee himokkaasti. Rakastellessa täytyy olla tietysti vähän rauhallisempi hänen iästään johtuen. Täytyy sanoa että on se yhtä nautinnollista kuin nuorempienkin kanssa. On kiva huomata, etteivät halut naisillakaan iän myötä katoa. Onkohan muilla samankaltaisia kokemuksia

    • alistuin

      Hei taidan olla tämän maturen aviomies. Totta se on, että pippelini ei ole ollut kova pitkään aikaan ja mature vaimoni joutuu hakemaan tyydytyksen muilta miehiltä. Asutko Kaukovainiolla. Siellä on ainakin yksi vaimoni astujista. Ei siinä mitään minulla ei ole muuta vaihtoehtoa kuin alistua.

    • hjikkk7

      Kiihoittava tarina. Vieläkö tyhjennät pussit maturen pilluun. Oliko posliini. Kerro lisää.

    • Olen 50 mies ja minulla on myös tämä "taipumus". Mielestäni seksikkäimpiä ovat 65 naiset. Suhteita on ollut joitakin ja täytyy sanoa että vaikka ikä tietysti näkyy niin ei se juurikaan tunnu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      84
      5277
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      28
      3508
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      40
      2864
    4. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      25
      2065
    5. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      58
      1840
    6. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      286
      1616
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1596
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      94
      1392
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1366
    10. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      7
      1155
    Aihe