En laukea...

Asiani ei varsinaisesti koske impotenssia vaan sitä että minun on vaikea laueta harrastaessani seksiä avovaimoni kanssa. Käytämme kondomia. Joudun naimaan niin kauan että kullista lähtee tunto enkä pysty laukeamaan kuin vain silloin kun en ole moneen päivään saanut orgasmia. Auttaisiko joku lääke tai muu kikka? Käytämme tällä hetkellä niin ohkasia kondomeja kuin kaupasta löytyy. Kiitos.
115122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

laukeatko käteen vedolla? jos, niin käytä samaa
tekniikkaa tai opettele jännittämään erogeenisia
seutuja.

Äänestä

vebä ensin käteen

Äänestä

Tällä palstalla on muutkin opettaneet miehen G-pointsista. Se on siellä kullin ja persreiän puolivälissä. Opeta muijallesi sen sijainti, ja
pyydä siitä koskettelemaan aktin aikana. Toinen
on tietysti ihan kivesten hyväily, sively hienosti, eiköhän irtoa!!!!!!???

Äänestä

Sama vika joskus mulla, saa hangata etenkin jurrissa tuntitolkulla, kerrankin yhtä naista että esinahka ärsyyntyi niin että se rullautui yhdeksi vesikellon näköiseksi renkaaksi, ja sitäkös en voinut muijalle näyttää, olin naimatta eukkoa toista viikkoa ja kävin lääkärissä näyttämässä, ja naislääkärikös ihmetteli miten tuo kulli tuollaiseksi on mennyt. Ei auttanut kuin tunnustaa että nain vierasta naista ainakin kaksi tuntia, ja siinä meni. Lääkäri koetti, yritti vedellä sitä edestakaisin ja sekös koski. Hän määräsi jotain salvaa mitä en muista, ja parani.

Äänestä
  • tapahtui, kun anopin kanssa nussittiin ainakin 3 tuntia.

    Ei kävellyt anoppikaan kovin kevyen näköisesti.

    Piti muijalta piilotella mulkkua toista päivää!

    Liika on aina liikaa!

    Äänestä

  • Terska verinahalla ??

    Käytä nyt hyvä mies jotain liukasteita, jos nainen on kuiva. Onhan se naisen laite kuin
    santapaperia, jos ei oo kosteutta. Ja jos
    kerran vierasta akkaa panit, miksei sitten
    kortonkia?? Ethän voi koskaan tietää mitä
    tauteja hänellä on. Vaikka kuinka siveä ja
    "kokematon" onkin....

    Klamydian saanut "vieraasta"!!!!

    Äänestä

Ei ihme, ettet laukea. En minäkään kortsun kanssa. Perseestä koko kumi. Eihän siinä tunne yhtään mitään, eikä siitä hommasta jaksa niin innostua vakitusen kanssa. Pitäis naapurin akkaa päästä painamaan, silloin menis ehkä vähän aikaa kortsullakin, en tiiä...

Äänestä
  • Siittimen tunto !!

    Ei ole totta, että terska olisi orkkujen
    kannalta oltava "herkkä". Mulla on vammojeni
    takia koko kulli melkein tunnoton. Mutta ei
    haittaa mitään. Orkuthan tulee nimenomaan
    lantiosta ja lantioliikkeiden ansiosta. Tottakai
    kullin pitää sisällä olla. Oikea orkku mielestäni
    lähtee aivoista. Jos kumppani on kiihkeä ja
    nainti on molemmille "pakko" ja nainen vähän
    avustaa, niin jos nestettä riittää, 100 varmasti
    orkut tulee !!!!!!

    Hyvänolon ja rakkauden tunne on tärkeintä !!

    Äänestä

jätäkää kumit,sehän on ihan kuin söis evväät paperiloinneen,tai rukkas käessä päivää sanos paljaalla vaan sano palljaalla.

Äänestä

sillä naisella väljä vittu eti tiukempi äla äasetu komplikaatiöön

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mies kirjoitti:

Asiani ei varsinaisesti koske impotenssia vaan sitä että minun on vaikea laueta harrastaessani seksiä avovaimoni kanssa. Käytämme kondomia. Joudun naimaan niin kauan että kullista lähtee tunto enkä pysty laukeamaan kuin vain silloin kun en ole moneen päivään saanut orgasmia. Auttaisiko joku lääke tai muu kikka? Käytämme tällä hetkellä niin ohkasia kondomeja kuin kaupasta löytyy. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu