Autolla lappiin

Syysmatka

Hei.
Olen 50 mies ja etsin matkaseuraa (mielummin naista) automatkalle lappiin syyskuun puolivälissä. Tarkoituksena olisi ihailla ja kuvata maisemia sekä ruskan värejä. Ota rohkeasti yhteyttä, [email protected]

3

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lappiintaas

      Leville tai saariselälle vai.täällä tämä sama lapin kävijä vuodesta vuoteen narraa naisia. vai ootko taas se naimisissa oleva helsingin mies lompolosta joka vuokraa mökkiään tällä voorumilla sinkkunaisille kaikilla palveluilla.suomessakin on kikoloita.kikolo=rahasta itseään myyjä.

      • Syksyllä_lappiin

        Oho, kylläpä nyt tulee pa***a niskaan oiken urakalla. On se hyvä että täälläkin matroona joka pitää huolta kaikista muista. Kaikkitietävä feministi on puhunut!
        Kuitenkin olen lähdössä kuvausmatkalle, sanoi tämä matroona mitä tahansa.


      • asehaat

        No miksi sitten haluat Mielummin Ämmä seuraa?? Aika läpi puhuja oot.......!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      92
      4530
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      233
      1754
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1440
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1140
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      330
      1082
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1060
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      49
      1039
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      144
      1001
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      108
      977
    10. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      954
    Aihe