Hirveä vika

Kertokaapa viisaammat, mikä on vikana ku mun tojo syö bensaa ja konepellin alta kuuluu murinaa. Savuaki tulee takaa? Auttakaa tietämätöntä!
31492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sä oot löytäny keräilyharvinaisuuden: Toyo mis on moottori!! pidä siitä kiinni!!!!!!!!!!

Äänestä

Virtaavain on virtalukossa.Ota se heti pois.Jo loppuu murina,savutus ja pensankulutus.

Äänestä

Se suurin vika löytyy helposti siitä kuskinpenkin ja ratin välistä. Pärnäsen korjaamolle ja heti!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ei ikinä tojoaa kirjoitti:

Kertokaapa viisaammat, mikä on vikana ku mun tojo syö bensaa ja konepellin alta kuuluu murinaa. Savuaki tulee takaa? Auttakaa tietämätöntä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu