Sasi katsootko

Onneton54

Mitä näkyy rahaasiat ja rakkaus, onko voittoja tulossa?

6

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sasi

      Raha-asiat- Rahaasioissa kärsivällisyyttä. Vaivannäkö pitkällä aikavälillä saavutetaan. Käytä rahasi järkevästi. Saat apua taloudelliseen tilanteeseen joltakulta toiselta. Älä epäröi ottaa apua vastaan. Mahdolliset velkasi tulevat maksettua pois.
      Rakkaus - Tässä näkyy mies, joka on nuorekas, vaaleahkot- tai vaaleatukkainen, siniset tai pähkinänruskeat silmät. Hän on reipas ja uutera. Herkästi innostuva, mutta myös kyllästyvä. Hyväksy kohdallesi tuleva/ tullut rakkaus. miehellä on paljon annettavaa, hellyyttä, huolenpitoa ja saat tuntea itsesi rakastetuksi jne. Tällä miehellä rahaasiat kunnossa eikä ole taloudellisia vaikeuksia. ( voi auttaa sinua mahdollisesti rahaasioissa?).
      Mahdolliset voitot- En näe mitään lottovoittoja. Mutta muut voitot tulevaan - hyvä perheonni (sehän sinulle tärkeä?) Toiveesi toteutuu ja kaikki kääntyy parhain päin. Matka tulossa ( mahdollisesti ulkomaihin). Kaken kaikkiaan Hyviä uutisia tulossa.
      Muista: Sinusta pidetään huota laajemmassa merkityksessä. Ei huolta tulevaisuudesta.

      • Onneton54

        Paljon kiitoksia Sasi kun katsoit. 2 miestä pyöri mun elämässä poikamies ja varattu mies joka oli sinkku kun taavattin yksi on nallekarhu roteva toinen norm. vartalo, näetkö onko joku näistä vai ihan uusi mies?


      • Onneton54
        Onneton54 kirjoitti:

        Paljon kiitoksia Sasi kun katsoit. 2 miestä pyöri mun elämässä poikamies ja varattu mies joka oli sinkku kun taavattin yksi on nallekarhu roteva toinen norm. vartalo, näetkö onko joku näistä vai ihan uusi mies?

        todella paha olo nallekarhu kävi ja lähti pitäis olla iloinen mutta vaan paha olo, miksi näin itkettää.


    • Sasi

      Arvaamattomasti mies lähtenyt. Sun mielestä suuri henkilökohtainen menetys. Miksi? Yritä kuitenkin toipua vastoinkäymisestä. Kaikki tuntuu varmasti sekavalta ja epätoivoiselta. Tällä hetkellä elämässäsi on pimeyttä ja valoa. Varo nyt epävarmuutta ja alemuudentunnetta. Sopeudut kyllä tilanteeseen. Loppukesästä loppuvuoteen katsottuna asiat alkavat mennä parempaan suuntaan, hitaasti ja varmasti. Voimahali. Ei elämä yhteen mieheen kaadu.

      • Onneton54

        Kiitos taas Sasi. Totta ei elämä yhteen mieheen kadu. Ihan ihme juttu menin nettin ja juttelin yhden vaalean miehen miehen kanssa 2 lapsen isä nuorekas sanoi olevansa niinkuin sinä kirjoitit sinkku aikuinen mies. Ilalla taas jutellaan netissä. Miten näet sen.


      • Sasi

        Niinkuin aiemmin kirjoitin. Tutustu ihmeessä
        Hyvää ja antoisaa kesää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      111
      2742
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      20
      1734
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1734
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      273
      1623
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      11
      1564
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      28
      1281
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      27
      1149
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1072
    9. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      94
      1062
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1022
    Aihe