Jos alemmis hakukohteis lukee peruuntunut ni tarkottaaks se sitä et pääsin sisää vaasaa?
Vastaukset 5
- hämmentynyttttttt
Tod näk. Mullakin sama, että kaks ylintä varasijoilla, sitten kesken kolmas ja kaks vikaa peruuntunut
- hdger
Mulla on kanssa kaks ylempää varasijoilla, kolmas "kesken" ja kolme vikaa "peruttu". Onkohan tää nyt, että pääsin kolmanteen hakutoiveeseeni... Toivottavasti.
- ewtewryy
Tarkoittaa.
- tsingtsing
mulla ainakin lukee "peruttu, hyväksytty ylemmälle hakutoiveelle". Ekassa siis varasijalla, toka eli Vaasa vielä kesken, ilmeisesti Vaasa siis kutsuu!
- eikääää
Meitä alkaa olla vaan niin monta tällästä jo vaasaan että alkaa jännittää päästäänkö kaikki sittenkään :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll21990Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514833- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560