Jos alemmis hakukohteis lukee peruuntunut ni tarkottaaks se sitä et pääsin sisää vaasaa?
Peruuntunut
tietämätön1324
5
261
Vastaukset
- hämmentynyttttttt
Tod näk. Mullakin sama, että kaks ylintä varasijoilla, sitten kesken kolmas ja kaks vikaa peruuntunut
- hdger
Mulla on kanssa kaks ylempää varasijoilla, kolmas "kesken" ja kolme vikaa "peruttu". Onkohan tää nyt, että pääsin kolmanteen hakutoiveeseeni... Toivottavasti.
- ewtewryy
Tarkoittaa.
- tsingtsing
mulla ainakin lukee "peruttu, hyväksytty ylemmälle hakutoiveelle". Ekassa siis varasijalla, toka eli Vaasa vielä kesken, ilmeisesti Vaasa siis kutsuu!
- eikääää
Meitä alkaa olla vaan niin monta tällästä jo vaasaan että alkaa jännittää päästäänkö kaikki sittenkään :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh811973Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1091705- 1801286
- 225707
- 59698
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6666- 56610
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako199566- 46508
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337472