Kaikki vessat ovat maksullisia paitsi Sokos jossa myös tarvitsee kuitenkin s-kortin päästäkseen vessaan jossa ei ole ovia pönttöön pitää paskoa kaikkien sisään tulevien nähden. Kumma kylä Jyväskylä.
Jyväskylän kaduilla haisee kusi.
Kettula2
953
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Itse olen aina paskonut, kussut ja yrjönnyt porttikonkeihin.
No en yhtään epäile, et osaa edes kirjoittaa oikein.
Työnnä löylykauha perseeseen ja pasko siihen vatipää
Joku vuosi sitten siinä entisen aseman edessä olleella parkkipaikalla oli sellainen metallinen koppi. Eikö se ole enää siinä?
Harjulle ei ole kovin pitkä matka ja siellä puskapissa onnistunee ja ruohokin sitten kasvaa paremmin.
Minä väännän tortun keskelle kävelykatua siinä haisevaa taidetta
kyllä paskaa kadulle lisää mahtuu.
Jokaisen perse suoltaa paskaa vai oletko sukua muumeille
Näin on. Kauneimmankin naisen sisällä on koko ajan vähintään 100grammaa puhdasta pskaa. muistakaahan miehet tämä kun olette takuapäin ajopuuhissa
tänään oli pakko käydä tuolla kävelykadulla. eipä ihme, että sitä kutsutaan kusiränniksi. miksei sitä katua voida välillä pestä. haju on ilmojen lämmettyä kuvottava.