Murrosikä/ Keho

TahtooSaadaOrkun

Siis vedän aika montna kertaa käten kerrankin vedin 15minuuttia mutta en vaan saa orgasmia..
miten saisin sen tulemaan?

12

720

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 14w

      Pitäs olla kiihottunu jostai. Käytä mielikuvitusta ja aattele sellasia juttuja mitkä kiihottaa sua. Mitä kiihottuneempi oot, sitä nopeemmin se tulee. Jos et oo kiihottunu, saat vatkata vaikka tunnin nii ei tuu mitää.

    • ViestinLaittaja

      Kiitos vaustauksesta!

      • 14w

        Ole hyvä vaan. Minkä ikänen oot ja onko murrosikä jo alkanu? Sillä voi olla vaikutusta jos sun seksuaalisuus ei oo vielä kehittyny tarpeeks.


    • Hei!
      Masturbaatio on normaalia. On hyvä masturboida yksin, esimerkiksi omassa huoneessa. Julkisissa tiloissa masturbointi on kiellettyä.
      Ongelmaan voisi olla avuksi tauon pitäminen. Ole pari viikkoa - kuukausi masturboimatta ja yritä uudelleen. Myös stressillä on merkitystä. Minkään seksin ei kuulu olla "pakkopullaa". Lisäksi olet vielä nuori ja elimistösi kehittyy omaa, yksilöllistä tahtiaan. Voi olla, että joudut odottamaan ejakulaatiota eli siemennestesyöksyä kauemminkin.
      Tsemppiä!

      • SeSamaTaas

        Kiitos vastauksista!


      • woooaah

        Kuka voi olla kuukauden runkkaamatta!
        Et kyllä tiedä mitään murrosikäisistä pojista.
        Päivän taukokin on ihan kova juttu!


      • pippelssoni

        turpa kii vitun saapas :DDD oot ihan paskaa


      • Huh..huh..joku sairaanhoitaja sanoi, että on sairas..kaikenlaista..nuitten anssa on saanut käydä henkistä taistelua


      • 1vaan

        Mahtavaa! olette paremmin kuin stand up komiikko. Nauroin katkeamalla. Kiitos!


    • freeballerboy

      Ei mitään syytä stressata! Mul oli ihan sama juttu ei tahtonu orgasmia tulla millään mut homma muuttu täysin niin et spermat tuleekin tosi helposti esim kävellessä tai koulussa tunnilla jos on seisokki ja usein on jos ei oo äskettäin käyny kädellä. Eli mällit housuissa vaikka ei ois tarkotus :D Eikä siis pelkästään touhutippoja vaan kunnon lastit. Onneks farkuista ei niin kauheesti erotu ulos päin. Oota vaan kohta saat varautua samaan eikä välttämättä mene kauaa! Joten älä siis stressaa! :)

    • Eilaukea

      en oo varma voiko laueta ennen murros ikää sillä mulla on iha sama ongelma...

    • Pitkäänonparempi

      Muistakaa, että aikuisten maailmassa on aina parempi, jos ei laukea...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
      Maailman menoa
      17
      5093
    2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      101
      2321
    3. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      135
      1998
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      48
      1878
    5. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1670
    6. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      55
      1276
    7. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      117
      947
    8. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      48
      841
    9. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      303
      831
    10. Kaupungin yt

      Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l
      Äänekoski
      24
      654
    Aihe