Vaikuttaa siltä, ettei yksikään näistä kirjoittelijoista käy töissä. Kukaan normi-ihminen ei tänne kirjoittaisi ja latelisi tuollaisia älyttömyyksiä. Vai kokkola-palsta.
Hemmetti mitä tekstiä!
9
<50
Vastaukset
- voi-vitu-sentä
Kijoitan täne työkseni. Mnulle maksetan siitä.
- rw4wewrew
Ette ehkä aivan vielä näe ja huomaa näitä "ammatti-ihmisiä" keskuudessanne. Kuitenkin käytätte niiden palveluja sosiaali- ja ties missä toimessa.
- Äläjauhapaskaa
Aloittamasi ketju on pahinta suoli24 tuotantoa pitkään aikaan ja laadultaan täyttä shaissee. Syrjintä työttömiä kohtaan on rikos joten viesti lähtee poistoon ja sulle syyte sakkorangaistus vaatimuksineen.
- kökköraktori
Höpöhöpö.
Oon samaa mieltä aloittajan kanssa. Eräät tietyt yksilöt täällä tuntuvat hilluvan vaan täällä turhaakin turhemmalla sivustolla 24/7 ja availlaan joutavia ketjuja milloin mistäkin typerästä aiheesta.
Ovat vissiin jollain sairaseläkkeellä ja todennäköisesti mielenterveysongelmien takia, arvelen minä. Kuka tervepäinen ihminen tänne jaksaa jatkuvasti lisäillä uusia ketjuja ja narista elämää pienemmistä ongelmista jotka on yksi hyttysen paska maailmankaikkeudessa. - toljanter
kökköraktori kirjoitti:
Höpöhöpö.
Oon samaa mieltä aloittajan kanssa. Eräät tietyt yksilöt täällä tuntuvat hilluvan vaan täällä turhaakin turhemmalla sivustolla 24/7 ja availlaan joutavia ketjuja milloin mistäkin typerästä aiheesta.
Ovat vissiin jollain sairaseläkkeellä ja todennäköisesti mielenterveysongelmien takia, arvelen minä. Kuka tervepäinen ihminen tänne jaksaa jatkuvasti lisäillä uusia ketjuja ja narista elämää pienemmistä ongelmista jotka on yksi hyttysen paska maailmankaikkeudessa.Jos minun postilaatikkoon tulee mainoslehtinen joka lukemani jälkeen tuntuu joutavalta sonnalta toimin siitä eteenpäin niin että se heitän sen suoraan roskiin.
Tämän vertauskuvan ymmärtäminen menee hyvin todennäköisesti yli käsityskykysi. No se ei ollutkaan suunnattu sinulle 'nero'patti:) - Basbarinsiivooja
toljanter kirjoitti:
Jos minun postilaatikkoon tulee mainoslehtinen joka lukemani jälkeen tuntuu joutavalta sonnalta toimin siitä eteenpäin niin että se heitän sen suoraan roskiin.
Tämän vertauskuvan ymmärtäminen menee hyvin todennäköisesti yli käsityskykysi. No se ei ollutkaan suunnattu sinulle 'nero'patti:)Ei mennyt hilseen yli mutta täis paljasti että olet pahimman laatuinen pilkunnnussija.
Pilkku lentää luoksesi tossa -> ~' *oih mä tuun*(sano pilkku) o=8 (pikkupenikses):D - Käräjäoikeus.serla.oy
toljanter kirjoitti:
Jos minun postilaatikkoon tulee mainoslehtinen joka lukemani jälkeen tuntuu joutavalta sonnalta toimin siitä eteenpäin niin että se heitän sen suoraan roskiin.
Tämän vertauskuvan ymmärtäminen menee hyvin todennäköisesti yli käsityskykysi. No se ei ollutkaan suunnattu sinulle 'nero'patti:)Roskilla perseen pyyhkiminen ei ole roska.
- Käräjäoikeus.serla.oy
Käräjäoikeus.serla.oy kirjoitti:
Roskilla perseen pyyhkiminen ei ole roska.
HUOM!
Roskilla perseen pyyhkiminen ei ole rikos! - Käräjäoikeus.serla.oy
toljanter kirjoitti:
Jos minun postilaatikkoon tulee mainoslehtinen joka lukemani jälkeen tuntuu joutavalta sonnalta toimin siitä eteenpäin niin että se heitän sen suoraan roskiin.
Tämän vertauskuvan ymmärtäminen menee hyvin todennäköisesti yli käsityskykysi. No se ei ollutkaan suunnattu sinulle 'nero'patti:)Korjaus:
Roskilla perseen pyyhkiminen ei ole rikos muuta kuin kierouteissa mielissänne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1772321Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe401817Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141632Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661334Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391321Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191121Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641068- 621027
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja110757Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn45703